سرمایه‌گذار Zipmex از پرداخت ۱۰۰% خودداری می‌کند

سرمایه‌گذار Zipmex در حال پیشنهاد یک معامله جدید است که باعث می‌شود آنها به طلبکاران صرافی کریپتو بسیار کمتر بپردازند. طرح نجات Zipmex می‌تواند با چالش‌هایی روبرو شود، زیرا سرمایه‌گذار صرافی کریپتو اکنون درخواست می‌کند کسری از بدهی خود را بپردازد، در مقابل تعهد به پرداخت ۱۰۰ درصدی. در همین حال، شرکت مضطرب در حال برنامه‌ریزی برای گسترش بیشتر حمایت طلبکاران خود برای جستجوی سرمایه‌گذاران جدید است.

 

پیشنهاد خرید برای Zipmex یک رویه جدید می‌گیرد

سرمایه‌گذار Zipmex پیشنهاد می‌کند که حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد از مبلغ بدهی به طلبکاران صرافی تایلندی را بپردازد، همانطور که در نامه‌ای که این شرکت به دادگاهی که مسئول بازسازی آن است، نوشته است. پیشنهاد جدید سرمایه‌گذار به طور قابل توجهی متفاوت از پیشنهاد خرید اولیه است که وعده پرداخت کامل به طلبکاران را می‌داد.

 

همانطور که بلومبرگ مشاهده کرده است، در نامه آمده است که سرمایه‌گذار به دنبال کاهش پرداخت به طلبکاران است زیرا Zipmex شرایط مندرج در پیشنهاد خرید اولیه را برآورده نمی‌کند. در حالی که نام سرمایه‌گذار ذکر نشده است، یک منبع ناشناس فاش کرد که نهاد ناشناس، صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر V Ventures است.

 

همانطور که قبلا گزارش شده بود، V Ventures در دسامبر ۲۰۲۲ قراردادی را با Zipmex امضا کرد تا ۹۰٪ از صرافی کریپتویی مشکل‌دار را به مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار به صورت نقد و توکن‌های کریپتویی به دست‌آورد. قسمت کریپتویی پرداخت قرار بود برای باز کردن تدریجی کیف پول‌های منجمد مشتریان تا آپریل ۲۰۲۳ استفاده شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا