به گفته Zhao کریپتو باید از بازار سهام جدا شود

Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس می‌گوید ارزهای دیجیتال، به‌ویژه دارایی‌های کلان مانند بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) می‌توانند به زودی از همبستگی خود با بازار سهام خارج شوند.

 

بیت‌کوین، اتریوم و بقیه رمزارزها باید از بازار سهام جدا شوند

در یک مصاحبه جدید در CNBC، ژائو می‌گوید که برخلاف فیات، مقدار دارایی‌های دیجیتالی که می‌توانند وارد گردش شوند محدود است. وی گفت من فکر می‌کنم که یک سال از ATH قبلی بازار گذشته است. تورم، نرخ بهره، تعدیل‌ها و غیره، همه بر بازارها تأثیر می‌گذارند، اما کوتاه مدت هستند. من فکر می‌کنم در بلندمدت، با توجه به میزان پولی که در دو سال اخیر در اثر کووید چاپ شده است، و میزان تسهیلات کمی که انجام شده است، دچار تورم می‌شویم.

 

ژائو می‌گوید که انتظار دارد همبستگی ارزهای دیجیتال و سهام از بین برود، اما رابطه‌ای در شرایط بازار به وجود آمد زیرا مردم هم در سهام و هم در دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند.

 

درباره چانگ پنگ ژائو بیشتر بدانید.

 

با نگاهی به ادغام موفقیت‌آمیز اتریوم برای اثبات سهام، ژائو می‌گوید کسانی که در این فضا هستند باید انتظارات خود را مدیریت کنند زیرا تغییرات پیش‌بینی‌شده فوراً اعمال نمی‌شوند. بسیاری از مردم انتظارات کوتاه مدت بسیار بالایی برای ادغام دارند. آنها فکر می‌کنند گس فی اتریوم یک شبه از ۱۰ دلار در هر تراکنش به ۰.۰۲ دلار کاهش می‌یابد. به احتمال زیاد این اتفاق نخواهد افتاد. این یک فرآیند طولانی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا