مشارکت Zebedee با Bitnob

کاربران آفریقایی اپلیکیشن پرداخت و بازی بیت کوین Zebedee اکنون هنگام بازی یا گوش دادن به پادکست‌ها به شکل ساتوشی پاداش می‌گیرند. کاربران آفریقایی اپلیکیشن Zebedee علاوه بر اینکه می‌توانند پاداش‌های خود را به ارزهای محلی تبدیل کنند، می‌توانند از آن برای پرداخت‌های برون مرزی استفاده کنند.

 

تبدیل ساتوشی به ارزهای محلی

Zebedee، یک اپلیکیشن پرداخت و بازی‌های کریپتویی، اعلام کرده است که قرارداد همکاری با پلتفرم کریپتو Bitnob باعث می‌شود که کاربران آفریقایی هر بار که بازی می‌کنند یا به پادکست گوش می‌دهند، پاداش ساتوشی دریافت می‌کنند. پس از جمع‌آوری ساتوشی‌های کافی، کاربران می‌توانند این ساتوشی‌ها را به ارزهای محلی کشورهای مربوط تبدیل کنند.

 

در حالی که این ویژگی جدید در حال حاضر فقط برای کاربران نیجریه، کنیا و رواندا باز است، Zebedee در پست ۱۲ آپریل خود فاش کرد که برنامه‌هایی برای اضافه کردن کشورهای آفریقایی بیشتر وجود دارد. علاوه بر کسب بیت کوین، کاربران اپلیکیشن Zebedee می‌توانند از آن برای تسویه‌حساب‌های فرامرزی نیز استفاده کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا