اخبار هک و امنیتاخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار قانون‌ گذاری

دادگاهی شدن Yuga Labs در پی سکه Apecoin!؟

طبق وب‌سایت شرکت حقوقی بین‌المللی Scott+Scott، این احتمال وجود دارد که شرکت Yuga Labs با توکن‌های غیرمثلی (NFT) با شکایت دسته‌جمعی سرمایه گذاران به‌خاطر ترویج کلی چشم‌انداز رشد و تغییر برای بازدهی کلان سرمایه‌گذاری تهدید شود.

 

شرکت حقوقی به دنبال سرمایه‌گذارانی است که از محصولات آزمایشگاه‌های یوگا متحمل ضرر شده‌اند

شرکت حقوقی Scott+Scott توضیح می دهد که شرکت NFT Yuga Labs متهم به استفاده از مبلغان و تاییدیه های افراد مشهور برای افزایش قیمت NFT‌ها و توکن‌های شرکت است. با این حال، در زمان نگارش این مقاله، سوابق دادگاه فعلی نشان می‌دهد که هیچ پرونده رسمی علیه آزمایشگاه‌های یوگا تشکیل نشده است.

 

وب سایت Scott+Scott می گوید که این شرکت در حال حاضر به دنبال سرمایه گذارانی است که در ارتباط با خرید توکن‌های Yuga Labs یا NFT بین آپریل ۲۰۲۲ و ژوئن ۲۰۲۲ متحمل ضرر شده اند. توکنی که در اتهامات علیه آزمایشگاه‌های یوگا ذکر شده، apecoin (APE)، یک دارایی رمزنگاری مرتبط با Bored Ape Yacht Club (BAYC) و پروژه متاورس Otherside است.

 

صفحه وب اسکات+اسکات می‌گوید:

پس از فروش میلیون‌ها دلار NFT‌های تقلبی تبلیغ‌شده، آزمایشگاه‌های یوگا، سکه Ape Coin را راه‌اندازی کرد تا سرمایه‌گذاران را بیشتر جلب کند. وقتی مشخص شد که رشد تبلیغ شده کاملاً به ارتقاء مستمر وابسته است (بر خلاف ابزار واقعی یا فناوری اساسی)، سرمایه‌گذاران خرد با توکن‌هایی باقی ماندند که بیش از ۸۷ درصد از قیمت پامپ شده در ۲۸ آپریل ۲۰۲۲ از دست داده بودند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا