دور سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیون دلاری Yellow Card

Yellow Card، صرافی کریپتوی آفریقایی، اخیراً فاش کرده است که دور سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیون دلاری سری B خود را بسته است. اعلامیه صرافی در مورد آخرین افزایش سرمایه‌اش، درست بیش از یک سال پس از جذب ۱۵ میلیون دلاری از سری A منتشر شد.

 

بودجه برای توسعه محصولات جدید استفاده شود

Yellow Card، یک صرافی ارزهای دیجیتال متمرکز در آفریقا، اخیراً فاش کرد که دور سرمایه گذاری ۴۰ میلیون دلاری سری B خود را بسته است. صرافی کریپتو گفت که از وجوه جمع‌آوری‌شده برای تأمین مالی توسعه محصولات جدید و همچنین برای پیشبرد مشارکت‌های استراتژیک در سراسر آفریقا استفاده خواهد کرد.

 

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، آخرین دور سرمایه‌گذاری پلتفرم صرافی توسط Polychain Capital با مشارکت Valar Ventures, Third Prime Ventures, Sozo Ventures, Castle Island Ventures, Fabric Ventures, DG Daiwa Ventures, The Raba Partnership, Jon Weiner, Alex Wilson, and Pat Duffy انجام شد.

 

Yellow Card در دور سرمایه گذاری سری A خود ۱۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرده بود. این دور توسط Valar Ventures با مشارکت Third Prime، Castle Island Ventures، Square، Coinbase Ventures و Blockchain.com Ventures هدایت شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا