حمایت یلن از اوکراین

جنت یلن که به عنوان هفتاد و هشتمین وزیر خزانه‌داری ایالات متحده خدمت می‌کند، روز یکشنبه با قاطعیت اعلام کرد که تقویت اوکراین نشان‌دهنده بهترین کاری است که می‌توانیم برای اقتصاد جهانی انجام دهیم. علاوه بر این، یلن در مورد رفع زودهنگام محدودیت‌های تجاری علیه چین، بازمانده دوران ترامپ، احتیاط کرد. وزیر خزانه‌داری این ابرقدرت آسیایی را به دلیل روش‌های تجاری ناعادلانه بالقوه، نشان داد که موضع قاطع او در قبال عدالت اقتصادی بین‌المللی را نشان می‌دهد.

 

کمک به اوکراین برای اقتصاد جهانی ضروری است

در ۱۶ ژوئیه، جنت یلن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده، یک کنفرانس مطبوعاتی در گاندیناگر پیش از اجلاس G20 برگزار کرد و در مورد اقتصاد جهانی بحث کرد. یلن به مطبوعاتی که از قبل تایید شده بود اشاره کرد که او علیه مردم مقابله خواهد کرد و گفت که کشورهای در حال توسعه می‌توانند از کمک بیشتری نسبت به اوکراین استفاده کنند.

 

یلن به خبرنگاران در گاندیناگار توضیح داد:

پایان دادن به این جنگ قبل از هر چیز یک الزام اخلاقی است.

 

وزیر خزانه‌داری افزود:

این بهترین کاری است که می‌توانیم برای اقتصاد جهانی انجام دهیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا