یلن خواستار مقررات سخت‌گیرانه‌ برای صنعت کریپتو است

در بیانیه اخیر، جنت یلن، رئیس سابق فدرال رزرو و وزیر خزانه‌داری فعلی ایالات متحده، تمایل خود را به کنگره برای اعمال اقدامات نظارتی بیشتری در مورد صنعت ارزهای دیجیتال ابراز کرد. یلن به گزارش‌های وزارت خزانه‌داری در مورد ارزهای دیجیتال اشاره کرد که خطرات مختلفی را در ارتباط با این بخش به سرعت در حال رشد مشخص کرده است.

 

یلن حفره‌هایی در سیستم می‌بیند که مقررات اضافی در آن مناسب است

صبح چهارشنبه در طی مصاحبه Squawk Box در CNBC با اندرو راس سورکین، این مکالمه از سقف بدهی گرفته تا وضعیت اقتصاد ایالات متحده را در بر گرفت، اما با توجه به شکایت‌های اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در برابر بایننس و کوین بیس، به ارزهای دیجیتال نیز پرداخت. یلن به گزارش‌های وزارت خزانه‌داری در مورد بررسی رمزارزها اشاره کرد، الزامی که توسط فرمان اجرایی رئیس جمهور جو بایدن در مورد این موضوع صادر شد.

 

یلن مشتاقانه معتقد است که افزایش مقررات در حوزه کریپتو ضروری است و از کنگره برای اقدام و ایجاد سیاست‌های مناسب حمایت می‌کند.

 

یلن به سورکین گفت:

ما تعدادی از خطرات در رابطه با رمزارزها را شناسایی کرده‌ایم. من از آن آژانس‌ها برای استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارند حمایت می‌کنم.

 

یلن افزود:

من چند سوراخ در سیستم می‌بینم که در آن مقررات اضافی مناسب است. ما می‌خواهیم با کنگره کار کنیم تا شاهد تصویب مقررات اضافی باشیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا