پیش‌بینی قیمت پایان سال BTC برای سال ۲۰۲۳

عملکرد بازار بیت کوین در نیمه اول سال ۲۰۲۳، با افزایش ۸۰ درصدی در برابر دلار آمریکا، علاقه‌مندان را مشتاقانه وا داشت تا در مورد قیمت پایان سال آن گمانه‌زنی کنند. Techopedia و Changelly گزارش‌های پیش‌بینی قیمت را با تخمین‌های متفاوت منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد ارزش بیت کوین می‌تواند از ۲۵,۱۷۵ تا ۴۰,۸۳۶ دلار در هر واحد تا پایان سال متغیر باشد.

 

Techopedia در مقابل Changelly: پیش‌بینی قیمت بیت کوین برای پایان سال ۲۰۲۳

در طول سال‌ها، ناظران بی‌شماری چالش پیش‌بینی قیمت بیت کوین (BTC) را به عهده گرفته‌اند که ترکیبی از پیش‌بینی‌های بسیار نادرست و پیش‌بینی‌های بسیار دقیق را به دست آورده‌اند.

 

در اواخر ژانویه ۲۰۲۳، هیئتی متشکل از ۵۶ متخصص در زمینه‌های کریپتو و فین‌تک، همانطور که توسط وب‌سایت مقایسه محصولات finder.com انجام شد، با اطمینان اعلام کردند که بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۳ به ۲۹,۰۹۵ دلار به اوج خود می‌رسد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا