تحلیل ریپل، درگیر مقاومت ماهانه، ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته اول اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت ریپل پشت سد محکم ترندلاین دارد. زمان تصمیم‌گیری ریپل فرا رسیده است. آیا دوباره ریپل از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل نشان می‌دهد که در حال حاضر ۰.۴۵۶ دلار قیمت دارد. اما در طول هفته گذشته توانست تا ۰.۵۸۵ دلار افزایش یابد. اما در این ناحیه با مقاومتی مواجه و دچار ریزش سنگین ۲۵ درصدی شد. اما باتوجه به افزایش قیمت بیت کوین طی هفته جاری، ریزش‌ها می‌تواند متوقف شود و یک‌بار دیگر در طول این هفته به سمت مقاومت‌های بالا سری حمله کند.

تحلیل ریپل هفته اول اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

قیمت ریپل از حمایت روزانه یک‌بار دیگر حمایت شد و افزایش خوبی را تجربه کرد. حال ریپل می‌تواند قیمت را خود را تا محدوده ۰.۴۸۵ ادامه دهد. مقاومت بعدی ۰.۴۹۸ دلار خواهد بود. این مقاومت اگر شکسته شود و تثبیت بالای آن رخ دهد باید منتظر حرکت تا ۰.۵۲ دلار باشیم. این ناحیه حساس است؛ چون در مقاومت روزانه قرار داریم و قیمت می‌تواند از این ناحیه ریجکت شود. این مقاومت همپوشانی با ترندلاین نزولی ریپل دارد. در صورتی که بالای ۰.۵۵ دلار تثبیت رخ دهد، می‌توان انتظار رشد بیشتر ریپل را داشته باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا