تحلیل ریپل، روی خط روند، ۵ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته دوم تیر ۱۴۰۲ نشان از حرکت بر روی خط روند است. در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل همچون ۴ هفته گذشته هنوزم بر روی خط روند نزولی قرار دارد. هنوز شکست رسمی رخ نداده است. باید منتظر شکست و عبور از ۰.۵۸۵ دلار رقم بخورد. چون در این ناحیه فعلا رنج در بین ۰.۴۵ دلار تا ۰.۵۸ دلار در حال رخ دادن است. پس باید منتظر شکست روند قیمتی از یکی از این طرف‌ها باشیم.

تحلیل ریپل 5 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

ریپل در طول روزهای آینده می‌تواند ریزش را تا ۰.۴۵ دلار ادامه دهد. سپس ۰.۵۴ دلار از بالا مقاومتی است که باید شکسته شود تا بتوان به ادامه حرکت صعودی امیدوار بود.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا