تحلیل ریپل، استراحت قبل حرکت، ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته اول تیر ۱۴۰۲ نشان از حرکت پشت مقاومت مهم ۰.۵۵ دلار دارد. در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل نشان می‌دهد علیرغم اخبار مثبت اما می‌توان انتظار اصلاح قیمت طی یکی دو روز آینده وجود دارد. این در حالی است که آخر هفته ریپل تلاش کرد تا از ۰.۵ دلار عبور کند اما این مقاومت اجازه رشد را به قیمت ریپل نداد و ریجکت شد. در حال حاضر ریزش ادامه دارد و می‌تواند تا میانه کانال اندیکاتور گاژیان یعنی ۰.۴۷۲ دلار ادامه دهد و این کف می‌توان قیمت را دوباره به سمت بالا هدایت کند. در صورتی که این کف از دست برود اولین حمایت ریپل حوالی ۰.۴۴ دلار خواهد بود.

تحلیل ریپل 30 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

اما ریپل برای صعودی شدن نیاز به عبور از ۰.۵ دلار و سپس ۰.۵۵ دلار دارد. در این شرایط می‌توان انتظار داشت یک‌بار دیگر به سمت مقاومت اصلی حوالی ۰.۵۶۵ دلار حرکت کند. در این شرایط انتظار حرکت صعودی تا این ناحیه وجود دارد. اما برای حرکت بالای ۰.۵۸۵ دلار نیاز به خبر مثبت یا حجم ورودی مناسب برای این ارز دیجیتال است که در صورت محقق شدن این شرایط، افزایش قیمت تا محدوده ۰.۸۰۹ دلار وجود دارد.

RSI در ارز دیجیتال ریپل باید بالای ۵۸ تثبیت دهد. اگر به بالای ۶۰ برود، آن وقت می‌تواند رشد خوبی را برای ریپل رقم بزند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا