تحلیل هفتگی ریپل، آرامش قبل طوفان، ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل هفتگی ریپل در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت ریپل به صورت رنج دارد. زمان تصمیم‌گیری ریپل فرا رسیده است. آیا دوباره ریپل از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در تحلیل هفتگی ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل هفتگی ریپل

ریپل همچنان درگیر با دادگاه‌های آمریکاست و این باعث شده است در طول زمان قیمت افزایش خاصی را از خود نشان ندهد. اما طی هفته‌های اخیر ریپل نکات صعودی خاصی را از خود نشان داده است. در حال حاضر درگیر با خط روند بلند مدت خود از ۲ دلار تا به این‌جا است. پس شکست این خط روند می‌تواند آغازگر یک روند صعودی پایدار برای ریپل خواهد شد. رنج این محدوده به نظر به پایان رسیده است و می‌توانیم انتظار شکست را از ریپل داشته باشیم.

تحلیل هفتگی ریپل 29 فروردین 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

تحلیل هفتگی ریپل نشان می‌دهد طی ۳ هفته اخیر در این منطقه قیمتی حوالی ۰.۵۱ دلار گیر کرده‌ایم. اما برای حرکت صعودی شکست این ناحیه الزامی است. ۰.۵۴۷ اولین ناحیه مقاومتی پیش روی ریپل است. این ارز دیجیتال قدیمی باید از این ناحیه عبور کند تا ۰.۵۸۳ دلار را به عنوان مقاومت بعدی از بین ببرد. عبور از این نواحی آسان نیست چون در گذشته چارت ریپل این ناحیه بسیار حساس است و در صورتی که ریجکتی از این ناحیه صورت نگیرد به سمت ۰.۹ دلار که مقاومت بعدی ریپل محسوب می‌شود، حرکت خواهیم کرد.

در صورت ریزش ۰.۴۸ دلار و ۰.۴۲ دلار می‌توانند مناطق حمایتی مهمی برای ریپل باشند که با توجه به هایپ بازار بعید به نظر می‌رسد فعلا ریزش شدیدی در ریپل مشاهده کنیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا