تحلیل ریپل، پیروزی دادگاه بزرگ، ۲۶ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته آخر تیر ۱۴۰۲ نشان از پیروزی در دادگاه علیه SEC دارد. در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل حرکت صعودی را نشان می‌دهد که در پس اخبار مثبت و پیروزی در دادگاه علیه SEC رقم خورد. ریپل ۱۰۳ درصد هفته گذشته رشد کرد و شکست خط روند نزولی بلند مدت نیز تائید شد. در این شرایط که ریپل حقانیت خود را ثابت کرده است، سرمایه‌ها به سمت این پروژه سرازیر شده است؛ اما شرایط کلان همچنان بسیار مساعد نیست تا انتظار رشد زیادی را از این ارز دیجیتال داشته باشیم.

تحلیل ریپل 26 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

ریپل از حوالی ۰.۴۵۳ دلار تا ۰.۹۳۸ دلار افزایش قیمت را تجربه کرد. در این شرایط با توجه به حجم سنگین سفارشات فروش در این نواحی و برخورد به مقاومتی نزدیک به ۱ دلار، احتمال ریزش بیشتری وجود دارد که حکم پولبک به شکست خط روند دارد. در این شرایط می‌توان انتظار داشت  ریپل ۵۰ درصد کندل هفته پیش را اصلاح کند.

اگر این اتفاق رخ دهد، می‌توان انتظار داشت تا ۰.۷ دلار ریزش ادامه داشته باشد و سپس روند صعودی ادامه دهد. اگر قرار به پولبک به ناحیه شکسته شده باشد، می‌تواند تا ۰.۵۸ دلار ریزش را ادامه دهد و سپس مسیر صعودی را در پیش بگیرد. اما اگر ریپل از این ناحیه فعلی افزایش قیمت را تجربه کند، می‌تواند دوباره به حوالی ۰.۹۳ دلار و مقاومت ۱ دلاری که مقاومتی روانی است، افزایش یابد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا