تحلیل ریپل، حمایت ۴۲ سنتی، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت ریپل بر روی سطح حمایتی مهم ۴۲ سنتی دارد.  زمان تصمیم‌گیری ریپل فرا رسیده است. آیا دوباره ریپل از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل محدوده مهم حمایتی را نشان می‌دهد که حوالی ۴۲ سنتی قرار دارد. این حمایت اجازه نفوذ و ریزش بیشتر را به این ارز دیجیتال نداده است. پس باید منتظر بود و دید آیا ریپل می‌تواند از پس مقاومت‌های پیش روی خودش بر بیاید یا خیر؟

تحلیل ریپل 25 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

قیمت ریپل در حال حاضر ۰.۴۲ سنت است. این در حالی است که کف حمایتی ریپل ۰.۴۱ دلار شکل گرفت و موجب افزایش قیمت ریپل شد. ۰.۴۳۵ دلار مقاومت اولیه این ارز دیجیتال است و در صورتی که بتواند از این ناحیه عبور کند، می‌توان منتظر رسیدن قیمت به ۰.۴۸ دلار را داشت. بالای ۰.۵ دلار می‌توان به رسیدن به خط روند نزولی امیدوار بود.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا