تحلیل ریپل، مقاوم مقابل ریزش، ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته چهارم خرداد ۱۴۰۲ نشان از ریزش کمتر نسبت به سایر رقبا دارد. در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل همچنان بلاتکلیفی این ارز دیجیتال را نشان می‌دهد. دو هفته پیش ریپل توانست خط روند بلند مدت و نزولی خود را بشکند. در این شرایط هفته گذشته باز نیز نتوانست به اهداف بالاتری دست پیدا کند. در این شرایط بود که هفته گذشته بالاخره کند هفتگی با شدوی بلندی در نقش پولبک به خط روند شکسته شده، ظاهر شد و ایفای نقش کرد.

تحلیل ریپل 22 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

ریپل برای صعودی شدن باید از ۰.۵۴ دلار عبور کند. در این شرایط ریپل با سد محکم در این ناحیه روبه رو است و اجازه کاهش یا افزایش زیاد را به ریپل نداده است. در این شرایط حفظ ۰.۴۶ درصد بسیار مهم است. اگر از دست برود، حمایت بعدی ۰.۴۴ درصد خواهد بود. اما در شرابطی که بتواند ۰.۵۵ دلار را به سمت بالا بشکنیم، می‌توان انتظار داشت به سمت مقاومت اصلی این ناحیه حوالی ۰.۵۸۵ دلار برسیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا