تحلیل ریپل، روی خط روند، ۲۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته چهارم تیر ۱۴۰۲ همچنان بلاتکلیفی روند قیمتی ریپل را نشان می‌دهد. در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل نشان از زمان تصمیم گیری این ارز دیجیتال فرا رسیده است. در واقع باید برگشت به مثلث را شاهد باشیم یا این که این ریزش‌ها را پولبک در نظر بگیریم و انتظار حرکت صعودی را داشته باشیم. در این شرایط باید از ۰.۴۹ دلار عبور کنیم تا بتوان انتظار حرکت صعودی تا ناحیه مقاومتی بین ۰.۵۳ دلار تا ۰.۵۸ دلار را داشته باشیم.

تحلیل ریپل 20 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

ریپل در مسیر نزولی نیز باید از حمایت حساس و مهم ناحیه ۰.۴۶۴ دلار و ۰.۴۰ دلار عبور کند و ریزش را ادامه دهد. در این شرایط می‌توان انتظار ریزش بیشتر را داشت. در غیر این صورت ۰.۴۰ دلار می‌تواند در نقش حمایت این هفته عمل کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا