تحلیل هفتگی ریپل (XRP) ۲ خرداد ۱۴۰۱

در حالی که بازار در هفته گذشته در حال تثبیت بوده است، رمزارز ریپل همچنان با ریزش همراه شده است. ریپل در تحلیل قبلی در یک کانال صعودی قرار داشت اما موفق به نگاه داشتن کانال نشد و از کف کانال صعودی خود خارج شد. این ارز دیجیتال هم‌اکنون در حال تکمیل کردن پول به کانال از دست رفته است، در‌صورتی که پول بک کامل و اعتبار شکست تایید شود، می‌تواند تا حمایت‌های پایینی ریزش داشته باشد.

  • حمایت‌ها: ۰.۲۸ و ۰.۱۸ دلار
  • مقاومت: ۰.۴۸ تا ۰.۵۱ دلار

 

تایم فریم روزانه ریپل
تایم فریم روزانه ریپل

 

در تایم فریم هفتگی، شکست کف کانال واضح است، اما هنوز به قطع نمی‌توان گفت شکست صحیح و معتبر است. همچنان احتمال بازگشت قیمت به سطوح بالایی و کانال صعودی وجود دارد.

 

تایم فریم هفتگی ریپل
تایم فریم هفتگی ریپل

 

  • در هرصورت محدوده کنونی برای خرید مناسب نیست، زیرا با توجه به نزول فعلی احتمال رسیدن به حمایت‌های پایینی بسیار بالاست.
  • درصورتی که بازار به بالا چرخش کند و دوباره به بالای مقاومت خود برگردد نیز می‌توان خرید کم‌ ریسک‌تری انجام داد.

حمایت میانگین متحرک ۲۰۰ دوره‌ای در تایم هفتگی نیز از دست رفته که به‌نوعی مهم‌ترین سطح کلیدی ریپل بود. باتوجه به شرایط حقوقی شرکت ریپل، گویا فعلا اوضاع به نفع این ارز دیجیتال نیست!

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا