تحلیل ریپل، به سمت حمایت، ۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته اول مرداد ۱۴۰۲ نشان از حرکت به سمت حمایت دارد. در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل (XRP) نشان می‌دهد، قیمت این ارز دیجیتال بالاتر از مقاومت ۰.۸۳ دلار در ۱۹ و ۲۰ ژوئیه بوده است؛ اما آن‌ها نتوانستند بر روی این سطح قدرت ایجاد کنند و نتوانستند قیمت را در این ناحیه حفظ کنند. این عوامل باعث شده است، گاوهای کوتاه مدت وسوسه شوند که سیو سود کنند و خرس‌های تهاجمی را برای ایجاد موقعیت‌های کوتاه مدت مجاب کنند.

خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا قیمت را به سمت حمایت در میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰.۶۵ دلار) بکشند. اگر قیمت از این سطح بازگردد، جفت ارز XRP/USDT برای مدتی به فعالیت محدود خود بین ۰.۶۵ تا ۰.۸۵ دلار رنج بزند.

تحلیل ارز ریپل 2 مرداد 1402

 

تحلیل ریپل تکنیکال

تحلیل تکنیکال ریپل نشان از استراحت قیمت، پس از صعودی ۱۰۰ درصدی دارد. پس این کاهش و اصلاح قیمتی در این بازه زمانی لازم است. در این شرایط می‌توان حتی انتظار داشت قیمت ریپل تا محدوده ۰.۶۷۱ دلار و سپس تا باکس ۰.۵۳۳ دلار تا ۰.۵۸۶ دلار کاهش پیدا کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۴ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا