تحلیل ریپل، حمایت ۴۵ سنتی، ۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته اول خرداد ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت ریپل در بالای حمایت ۰.۴۵ دلاری دارد. زمان حرکت بزرگ ریپل به نظر فرا رسیده است. آیا دوباره ریپل از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل نشان می‌دهد در حال حاضر حرکت به سمت خط روند نزولی آغاز شده است. در این شرایط یک کف بالاتری نیز نسبت به هفته پیش ثبت کرده است که می‌تواند مانع ریزش بیشتر قیمت شود. ۰.۴۱ دلار کف یکی دو هفته اخیر بوده است و در این هفته حمایت از ناحیه ۰.۴۵ دلار صورت گرفته است. این کف‌های بالاتر نسبت به هفته‌های گذشته نشانه خوبی برای عبور از این نواحی مقاومتی سنگین است.

تحلیل ریپل 2 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

قیمت ریپل اگر بتواند ۰.۴۵ دلار را حفظ کند و ۰.۵۷ دلار را بشکند، در واقع هم خط روند بلند مدت هفتگی خودش را شکسته و هم از این ناحیه مقاومتی سنگین عبور کرده است. در این شرایط می‌توان انتظار حرکت ریپل به سمت سطوح بالاتر را انتظار داشت. ناحیه مقاومتی بعدی ۰.۹۰ دلار است که می‌تواند با سیو سود معامله‌گران ریزش را برای ریپل افزایش دهد.

اما در صورتی روند کلا نزولی می‌شود که از این ناحیه ریجکت شود و به زیر ۰.۳۲ دلار حرکت خود را آغاز کند. با توجه به احتمال افزایش برد ریپل در دادگاه‌های بین المللی می‌توان انتظار رشد خوبی را برای ریپل داشت.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا