تحلیل ریپل، روی لبه تیغ، ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت ریپل پشت سد محکم ترندلاین دارد. زمان تصمیم‌گیری ریپل فرا رسیده است. آیا دوباره ریپل از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل محدوده بسیار حساسی را نشان ‌می‌دهد. اگر از این ناحیه حمایت صورت نگیرد، ریزش تا کف مثلث و ترندلاین صعودی ادامه خواهد داشت. اما در صورتی که حمایت خوبی صورت بپذیرد، می‌توان انتظار شکست این مثلث را رو به بالا از این ارز دیجیتال داشته باشیم.

تحلیل ریپل 19 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

قیمت ریپل در حال حاضر ۰.۴۲۴ دلار است. اما این ناحیه بسیار اهیمت دارد و در صورتی که این حمایت از دست برود، ریزش می‌تواند تا ۰.۳۵ دلار ادامه پیدا کند. اما ناحیه آخر حمایتی برای این ارز دیجیتال ۰.۲۸۷ دلار است که می‌تواند کف قیمتی ریپل برای حتی بلند مدت نیز باشد. اگر اخبار بدی از دادگاه‌های ریپل به گوش نرسد، می‌توان انتظار حمایت را از نواحی مشخص شده را داشته باشیم. برای صعودی شدن دوباره روی ریپل باید منتظر بازپس گیری اوردر بلاک ۰.۵۵ دلار باشیم. در این صورت می‌توان انتظار حرکت به سمت ۰.۸۵ دلار را داشت.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا