تحلیل ریپل، در انتظار صعود، ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته سوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از پولبک به خط روند شکسته شده بلند مدت دارد. به نظر می‌رسد، زمان حرکت بزرگ ریپل به نظر فرا رسیده است. آیا دوباره ریپل از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل نشان می‌دهد، شکست خط روند بلند مدت نزولی که از سقف ۲ دلاری تا به این‌جا کشیده شده بود، رقم خورده است. در این شرایط عبور از این نواحی مقاومتی بسیار حائر اهمیت است. چون می‌تواند درهای حرکت صعودی را باز کند. اما در صورتی که نتواند بالای ۰.۵۹ دلار قرار بگیرد، یک‌بار دیگر می‌تواند به نواحی پایین‌تر حرکت خود را ادامه دهد.

تحلیل ریپل 17 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

ریپل همچنان مقاومت ۰.۵۸۵ دلاری را در پیش دارد و درصورتی که موفق به شکست این ناحیه شود، می‌تواند مسیر صعودی خودش را تا نواحی مقاومتی بعدی یعنی ۰.۸۵ دلار ادامه دهد. پس روند ریزشی روزهای اخیر را می‌توان پولبکی به این ناحیه مهم و حساس تلقی کرد. اما اگر ۰.۴۸۶ دلار به سمت پایین شکسته شود، می‌توان گفت فعلا یک شکست جعلی رخ داده است و قیمت می‌تواند اعداد پایین‌تری را به خود ببیند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا