تحلیل ریپل، ادامه روند بلاتکلیفی، ۱۳ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته سوم تیر ۱۴۰۲ نشان از ادامه بلاتکلیفی ریپل دارد. در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل نشان می‌دهد که ارز ریپل همچنان بر روی خط روند نزولی خودش در حال رنج زدن است. این شرایط خسته کننده در روند رپل به وضوح دیده می‌شود و تغییر رفتاری در این ارز دیجیتال رخ نداده است. در واقع تا وقتی که خبری قطعی از دادگاه ریپل منتشر نشود، در واقع حرکت اصلی صعودی ریپل شروع نخواهد شد.

تحلیل ریپل 13 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

ریپل در یک باکس نزولی در حال رنج زدن است. کف این باکس رنج ۰.۴۴۹ دلار است و سقف این باکس ۰.۵۶۵ دلار است. حرکت و شکست از هر طرف این باکس می‌تواند روندی جدید را آغاز کند. اگر زیر ۰.۴۴۹ دلار حرکت کنیم، انتظار ریزش تا ۰.۴ دلار نیز ادامه‌دار خواهد شد. از طرفی بالای ۰.۵۶ دلار حرکت می‌تواند قیمت ریپل را حتی تا ناحیه ۰.۵۸۵ دلار افزایش دهد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا