تحلیل ریپل، کندل دوجی هفتگی، ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته دوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت ریپل پشت سد محکم ترندلاین دارد. زمان تصمیم‌گیری ریپل فرا رسیده است. آیا دوباره ریپل از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل همچنان، نشان از توقف در پشت ترندلاین نزولی این ارز دیجیتال دارد. رنج در محدوده ۰.۴۵ دلار تا ۰.۴۸ دلار بسیار کلافه کننده شده و هنوز ریپل در این بازه قیمتی قرار گرفته است. هفته پیش ریپل کف ۰.۴۳۵ دلار و سقف ۰.۴۸۷ دلار را دید و در این بازه برخوردی با EMA 20 برخورد کرد و حمایت شد.

تحلیل ریپل هفته دوم اردیبهشت

 

تحلیل تکنیکال ریپل

طی این هفته به نظر نوسانات می‌تواند، حتی بیشتر از هفته پیش باشد. ۰.۴۵۴ دلار کف و ۰.۴۷۲ دلار سقف قیمت ریپل تا به الان است. اما EMA 50 0.46 دلار می‌تواند قیمت را بالاتر ببرد. اما EMA 200 روزه در محدوده ۰.۴۶۵ دلار قرار دارد که در صورتی که بالای این میانگین قیمتی باشیم، می‌توان انتظار صعود بیشتری باشد.

در کل وقتی روی ریپل گاوها هجوم خواهند آورد که در قیمت ۰.۵۱ دلار کندل روزانه ببندیم. پس تا اون زمان انتظار زیادی از ریپل برای صعود نخواهیم داشت.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا