تحلیل ریپل، فاند و تکنیکال صعودی، ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ریپل در هفته دوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت ریپل در بالای حمایت ۰.۴۴۳ دلاری دارد. زمان حرکت بزرگ ریپل به نظر فرا رسیده است. آیا دوباره ریپل از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل ریپل به وضعیت جفت ارز XRP/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز ریپل

تحلیل ریپل نشان می‌دهد قیمت ریپل این هفته می‌تواند افزایش قابل توجهی را داشته باشد. در این شرایط قیمت ارز دیجیتال ریپل از کف ۰.۴۷۶ دلاری حرکت صعودی خوبی را آغاز کرده است و در حال حاضر ریپل توانسته است خود را به سمت بالای مثلث طولانی مدت خود رسانده است. در این شرایط با توجه به نتیجه دادگاه مهم ریپل می‌توان انتظار داشت هم تکنیکالی و هم فاندامنتالی از شرایط خوبی برای آغاز روند صعودی برخوردار باشد.

تحلیل ریپل 12خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال ریپل

ریپل برای آغاز حرکت صعودی خودش باید بتواند مثلث را به سمت بالا بشکند؛ در این شرایط اولین مقاومت ۰.۵۸۵ دلار خواهد بود. حمایت اولیه هم در این جای بازار برای ریپل حدوده ۰.۵۱ دلار خواهد بود. سپس شکست این ناحیه می‌تواند ریزش را تا ۰.۵۰۰ دلار نیز ادامه دار کند. اما در صورتی که بتوانیم به سمت بالا حرکت کنیم، امکان حرکت شارپی تا سطوح بالاتر وجود دارد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا