حامیان XRP جشن می‌گیرند

بر اساس حکمی که اخیراً توسط قاضی آمریکایی آنالیسا تورس صادر شده است، دارایی کریپتویی XRP لزوماً یک اوراق بهادار در ظاهر خود نیست. در این حکم، هر دو طرف، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و پیشنهادهای آزمایشگاه ریپل برای قضاوت خلاصه تا حدی پذیرفته شد و تا حدی رد شد. این حکم بیان می‌کند که دادگاه نمی‌تواند به این نتیجه برسد که XRP تا آنجا که به فروش برنامه‌ای مربوط می‌شود، یک وثیقه بر اساس قانون است. با این حال، فروش سازمانی موضوع متفاوتی است.

 

قاضی قضاوت خلاصه جزئی را در پرونده XRP اعطا می‌کند

قاضی شکایت SEC علیه آزمایشگاه‌های ریپل و مدیران اجرایی کریس لارسن و برد گارلینگ هاوس به تفصیل گفته است که دادگاه نمی‌تواند XRP را به عنوان یک اوراق بهادار طبقه‌بندی کند.

 

این دستور جزئیاتی را توضیح می‌دهد که کلمات ساده آزمون Howey آن را روشن می‌کند، اما در مورد XRP موضوع یک قرارداد، معامله یا طرح لزوماً یک اوراق بهادار در ظاهر آن نیست. قاضی همچنین بخشی از قضاوت‌های SEC و Ripple Labs را پذیرفت و تا حدی آن را رد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا