۶۷۸ میلیون XRP توسط کیف پول ناشناس جابجا شده!

بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط Whale Alert، یک پلتفرم بلاکچین که تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند، ۶۷۸.۵ میلیون توکن XRP  توسط صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال و کیف‌های دیجیتال ناشناس در ۲۴ ساعت گذشته منتقل شده‌اند.

در مجموع ۲۵۶.۲ میلیون XRP در یک انتقال جابه جا شد.

 

۶۷۸.۵ میلیون XRP جابجا شد

با توجه به ردیاب رمزنگاری فوق، معادل ۳۶۰,۷۳۹,۶۶۶ دلار در ارز دیجیتال وابسته به ریپل توسط چندین آدرس که Whale Alert آنها را به عنوان متعلق به صرافی‌های بزرگ متمرکز رمزنگاری برچسب‌گذاری کرده است، جابجا شده است. با این حال، برخی از آنها به عنوان ناشناخته علامت گذاری شدند.

از جمله صرافی هایی که توکن های XRP را جابجا کردند، بایننس، FTX، Bittrex، Bitstamp و BitGo بودند.

این مبادلات ۴۲۲.۳ میلیون XRP بیل کرده اند. با این حال، بیشترین مقدار XRP که در یک تراکنش جابه‌جا شد، در مجموع ۲۵۶,۲۳۴,۲۴۶ کوین بود. بین کیف‌هایی که به‌عنوان ناشناس علامت‌گذاری شده بودند، سیم‌کشی شد.

 

شرکت ژاپنی صادرکننده خودرو XRP را می پذیرد

همانطور که قبلا توسط U.Today نمایش داده شد، صادرکننده خودروهای دست دوم مستقر در ژاپن “SBI Motor Japan” شروع به پذیرش ۱۰ ارز دیجیتال برتر XRP و بیت کوین به عنوان پرداخت برای خودروهای دست دوم صادراتی کرده است. این شرکت زیرمجموعه غول مالی گروه SBI است.

پرداخت‌های کریپتو توسط یکی دیگر از شرکت‌های تابعه گروه SBI، “SBI VC Trade”، یک صرافی معاملات ارز دیجیتال پردازش می‌شوند.

“SBI Motor Japan” در حال حاضر بر صادرات خودروهای دست دوم به آفریقا متمرکز شده است و در اعلام خبر راه اندازی دفتری در تانزانیا – اولین دفتری که تا به حال در منطقه وجود داردف، است. SBI تاکید کرده است که پذیرش ارزهای دیجیتال در آفریقا تا حد زیادی در حال پیشرفت است.

 

قیمت XRP حرکت می کند

در این میان، ششمین ارز دیجیتال بزرگ، XRP ، با قیمت ۰.۵۲۴۲ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۳ درصد از دست داده است.

به طور کلی، در ماه گذشته، پس از سقوط بیت کوین، XRP از ۰.۷۹۷ دلار به سطح قیمت فعلی کاهش یافته است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا