قیمت XRP می‌تواند امسال به ۱۰ دلار برسد!

طبق گفته ناظران بازار، قیمت XRP می‌تواند امسال به ۱۰ دلار برسد. این بر اساس اصول اساسی نیست، بلکه بر اساس تجزیه و تحلیل نمودار فنی است. طبق روندهای گذشته، اگر درصد ماهانه همان مسیر گذشته را ببیند، قیمت XRP می‌تواند در اوایل این سه ماهه به ۱.۷۰ دلار، در آگوست به ۶ دلار و در سپتامبر به بیش از ۱۰ دلار برسد.

 

رشد قیمت XRP

با این حال، باید توجه داشت که تحلیل تکنیکال از الگوهای نمودار بر اساس داده‌های تاریخی برای پیش بینی آینده استفاده می‌کند. جای تعجب نیست که این روش دارای نقص هایی است و مرتباً مورد انتقاد قرار می‌گیرد. تحلیلگران اذعان می‌کنند که تعیین اینکه آیا این قیمت تا سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ به دست می‌آید یا نه، غیرقابل درک است.

در ۱۳ ژوئیه، قاضی آنالیسا تورس اعلام کرد که XRP فروخته شده در صرافی‌ها به منزله اوراق بهادار نیست. قاضی گفت، با این حال، فروش به موسسات نشان دهنده فروش اوراق بهادار است که در مورد ریپل به این معنی است که این فروش‌ها غیرقانونی بوده است.

قاضی تورس اکنون پرونده را به قاضی سارا نتبرن منتقل کرده است، او پیشنهاد داده که هر دو طرف قبل از شروع محاکمه در مورد مسائل باقی‌مانده، به توافق برسند. با توجه به این موضوع، ممکن است بازار در جریمه‌ها قیمت گذاری کرده باشد، به همین دلیل است که قیمت بالاترین سطح جدیدی را ندیده است.

با این وجود، XRP هنوز پیشرفت‌های مثبت زیادی دارد و چشم‌انداز رشد بلندمدت XRP-Ledger (XRPL) ثابت است. از اعلام بانک سلطنتی کانادا مبنی بر استفاده از XRP برای تسویه و پرداخت فرامرزی گرفته تا پیش‌بینی‌های ریپل برای پرداخت ۲۵۰ تریلیون دلاری تا سال ۲۰۲۷، چشم‌انداز کلی خوب است.

منبع: zycrypto

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا