اخبار آلت‌کوین‌هااخبار جهان

پاسخ ریپل به اظهارات SEC

در شکایت جاری ، ریپل یک پاسخ شش صفحه ای به اظهارات SEC مبنی بر اینکه اسناد Hinman توسط امتیاز وکیل-مشتری محافظت می شود، ارائه کرده است. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، SEC در تلاش های مستمر خود برای جلوگیری از انتشار ایمیل های مربوط به سخنرانی اتریوم ۲۰۱۸ ویلیام هینمن، مدیر سابق بخش مالی شرکت SEC، اظهارات امتیاز جدیدی را ارائه کرد.

به چهار دلیل، ریپل استدلال می‌کند که همانطور که SEC ادعا می‌کند، ممکن است ایمیل‌ها با امتیاز وکیل-مشتری محافظت نشوند. اول، سوابق نشان می دهد که هینمن سخنرانی خود را در مقام شخصی خود ایراد کرده است. دوم، در حالی که هینمن در هنگام ایفای نقش خود در SEC حق دریافت مشاوره حقوقی را داشت، ریپل ادعا می کند که محتوای اظهارات شخصی او در حیطه چنین امتیاز وکیل-موکل نبوده است، و خاطرنشان می کند که این مقام سابق SEC دارای مجوزی نبوده است. رابطه وکیل و موکل با وکلای SEC در مقام شخصی او. ریپل همچنین استدلال کرد که این ارتباطات شامل هیچ اطلاعات محرمانه ای در مورد آژانس نمی شود که ممکن است توسط امتیاز وکیل-موکل محافظت شود. همچنین می‌گوید که SEC فاقد جایگاهی است که بتواند از طرف مقام سابق SEC امتیاز وکیل-موکل را اعلام کند.

 

طرفین درخواست زمان اضافی در مورد گزارش متز دارند

در به‌روزرسانی‌های تازه‌ای که جیمز کی فیلان به اشتراک گذاشته است، ریپل و SEC درخواست مشترکی برای تمدید زمان در مورد حق الوکاله مرتبط با گزارش تکمیلی دکتر آلبرت متز ارائه کرده‌اند.
در اوایل این پرونده، دادگاه درخواست متهمان ریپل (براد گارلینگ هاوس و کریس لارسن) را برای برخورد با گزارش متز در حالی که بازگشایی کشف تا ۱۳ می برای برکناری مجدد دکتر متز باز می کرد، رد کرد. با این حال، SEC به پرداخت “هزینه های معقول” در رابطه با تشکیل پرونده و عزل مجدد متز محکوم شد.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا