تغییر برند توییتر قیمت کوین X را ۱۶۰۰% افزایش داد

کوین X، یک دارایی دیجیتال کمتر شناخته شده، با افزایش بیش از ۱۰۰۰ درصدی پس از افشاگری ایلان ماسک در مورد یک سرمایه‌گذاری تغییر نام تجاری توییتر، افزایش نجومی را تجربه کرده است.

 

تغییر برند توییتر قیمت کوین X را ۱۶۰۰% افزایش داد

آلت کوین X پروژه مشکوکی است. که به نظر پروژه X مرتبط است با یک بازار غیرمتمرکز NFT که در شبکه‌های مختلف بلاکچین فعالیت می‌کند. برای اطمینان از حاکمیت جامعه محور، X DAO نقش مهمی ایفا می‌کند و به کاربرانی که توکن‌های X خود را برای به دست آوردن توکن حاکمیتی veX سرمایه‌گذاری کرده‌اند، قدرت می‌دهد و به آن‌ها امتیازات رای در پلتفرم اعطا می‌کند.

چشم انداز ماسک برای X و تأثیر بالقوه آن بر چشم انداز مالی، نیروی محرکه‌ای در پشت تصمیم او برای انتصاب لیندا یاکارینو به عنوان مدیرعامل توییتر در ماه می است. هدف نهایی، تسهیل تبدیل توییتر به X، زنده کردن پروژه جاه طلبانه “فوق العاده اپلیکیشن” و گسترش دامنه دسترسی آن به یک پایگاه عظیم کاربر است.

در آخر هفته، ماسک در توییتر برای افشای نیات بلندپروازانه خود، بازنشستگی نماد پرنده آبی متمایز را که مدت‌ها به عنوان لوگوی نمادین توییتر خدمت می‌کرد، اعلام کرد. این میلیاردر عجیب و غریب قصد داشت با تغییر نام به X.com هویت جدیدی به پلتفرم میکروبلاگینگ ببخشد. او نمی‌دانست که این حرکت به ظاهر نامرتبط به طور قابل توجهی بر یک ارز دیجیتال مبهم تأثیر می‌گذارد.

پس از اعلام غافلگیرکننده ماسک، چند ساعت بعد شاهد واکنش غیرمنتظره‌ای از توکن نسبتا ناشناخته X بودیم. داده‌های Coingecko نشان داد که قیمت X به ۰.۰۰۰۳۷۵۳۴ دلار افزایش یافت و یک رالی شگفت‌انگیز ۲۴ ساعته ۱۶۲۸.۲% را تجربه کرد. حتی شگفت‌انگیزتر افزایش هفت روزه آن بود که به ۱۷۴۴.۲ درصد رسید.

منبع: NEWSBTC

۵/۵ - (۳ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا