مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

بدترین بازار خرسی در تمام دوران

جیم راجرز، سرمایه‌گذار کهنه‌کار که صندوق کوانتوم را با سرمایه‌گذار میلیاردر، جورج سوروس تأسیس کرد، هشدار داده است که بازارهای نزولی بیشتری در راه هستند و بازار بعدی بدترین در طول عمر او خواهد بود. وی با اشاره به اینکه بسیاری از سهام‌ها ۹۰ درصد کاهش خواهند یافت، تاکید کرد: سرمایه گذاران زیان زیادی خواهند کرد.

 

جیم راجرز می‌گوید بدترین بازار خرسی در طول عمرش در راه است

جیم راجرز، سرمایه‌گذار مشهور، در مصاحبه‌ای با کیتکو نیوز که هفته گذشته منتشر شد، در مورد بازار نزولی آتی که بدترین در طول عمرش خواهد بود، هشدار داد. راجرز شریک تجاری سابق جورج سوروس است که از بنیانگذاران صندوق کوانتوم و مدیر  صندوق سوروس بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تا حدودی در بازار نزولی قرار داریم، پیش بینی کرد که بدترین اتفاقات هنوز در راه است و هشدار داد:

بازارهای نزولی بیشتری در راه اند، بازار بعدی بدترین در طول عمر من خواهد بود.

 

وی ضمن توضیح اینکه در سال ۲۰۰۸ ما با بدهی بیش از حد مشکل داشتیم، تأکید کرد که از آن زمان تا کنون این بدهی به شدت افزایش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا