World of Women – مجموعه NFT حامی زنان

کالکشن NFT ورلد آف وومن

کالکشن World of Women، مجموعه ای متشکل از ۱۰,۰۰۰ تصویر گرافیکی و به‌طور تصادفی ساخته شده با موارد نادر مختلف، روی بلاکچین اتریوم (ETH) به عنوان توکن‌های ERC-721 به وجود آمده است و فقط از طریق ETH قابل خریداری است. کل مجموعه با استفاده از یک الگوریتم خاص که به طور تصادفی ۱۱ صفت و ترکیبی از ۱۸۹ ویژگی را با هم ادغام می کند، ایجاد شده است که همه توسط سازنده این مجموعه Karkai طراحی شده اند. به عنوان مثال، کرکای ۱۴ رنگ پوست مختلف، ۲۳ ویژگی صورت، ۲۸ ترکیب چشم و ۲۵ مدل موی مختلف در میان چیزهای دیگر ایجاد کرد.

 

سازنده World of Women

این پلتفرم در ابتدا توسط تیمی متشکل از چهار دوست تأسیس شد، از آن زمان به تیمی متشکل از ۹ عضو تبدیل شد که هدف همگی «ایجاد یک مجموعه زیبا، متنوع، توانمند» است. این مجموعه به رهبری Yam Karkai (یام کارکای)، در ۲۷ ژوئیه ۲۰۲۱ منتشر شد.

 

سازنده World of Women

 

بیانیه کالکشن World of Women

در بیانه این پروژه آمده است: طراحی یک زن به عنوان پایه این اثر که می تواند از هر قومیتی باشد برای ما بسیار مهم بود. از آنجایی که این یک پروژه به صورت تصادفی با هدف توانمندسازی زنان است و به منظور جلوگیری از بی‌احترامی به زنان، سفارشی‌سازی هایی انجام داده‌ایم: اجتناب از عناصری که مختص فرهنگ‌ها، آداب و رسوم هستند، اجتناب از ارجاعات مذهبی/سیاسی، پرهیز از عناصر تمسخرآمیز، اجتناب از ایجاد هر عنصری که به طور بالقوه می تواند کنایه های خصمانه یا بی ادبانه داشته باشد.

 

اهداف پروژه World of Woman

هدف اصلی این پروژه کمک به دختران و زنان سر تا سر دنیا و توانمند سازی آن هاست. آن ها برای کمک به سازمان‌های تحت رهبری زنان فعالیت هایی انجام داده اند، از جمله: آن ها اولین سازمانی هستند که راه‌حل‌های محلی را برای آموزش و توانمندسازی دختران در ۲۶ کشور و تامین مالی و پشتیبانی از آن ها انجام داده اند. دلیل اصلی افزایش محبوبیت مجموعه World of Women NFT به این دلیل است که نشان می دهد جامعه زنان در حوزه ارزهای دیجیتال چقدر قوی است.

مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران پلتفرم دیجیتال Agora Images، به نام Octavi Royo Olazaguirre، افزود: “برای اولین بار در تاریخ، یک جنبش جهانی برای پیشرفت اجتماعی در حقوق و منزلت زنان به وجود آمده است، این اتفاق بسیار مهم است.”

در همین حال، پی جی کوپر، هنرمند NFT و بنیانگذار Pandimensionals، خاطرنشان کرد که موفقیت این مجموعه که توسط زنان رهبری می شود، بسیار فراگیر است. آنها نه تنها یک پروژه عالی با آثار هنری با کیفیت بسیار بالا ساخته اند، بلکه جامعه ای مشتاق و استقبال کننده از ابتدا ایجاد کرده اند.

 

اهداف پروژه World of Woman

 

با خرید NFT ورلد آف وومن به چه امکاناتی دسترسی پیدا میکنید

امتیازات مالکیت World of Women شامل داشتن آثار هنری و همچنین مالکیت معنوی آن، امکان دانلود NFT ها با وضوح فوق‌العاده بالا، دسترسی به پیش فروش های انتخاب شده و قرعه کشی ها و تخفیف های مختص دارندگان است.

در اینجا لیست کاملی از مزایای صاحبان NFT World of Women آورده شده است، همانطور که در وب سایت آنها ذکر شده است:

 • مالکیت معنوی – با داشتن WoW NFT شما صاحب اثر هنری زیربنایی و تمام مالکیت معنوی آن هستید.
 • دریافت پرینت های منحصر به فرد – World of Women تا ۱۰۰ چاپ قاب امضا شده را به صاحبان توکن ارسال می کند. شما نیاز دارید که فقط یک WoW داشته باشید تا واجد شرایط باشید. با هر ۱۰۰۰ فروش اولیه، آنها ۱۰ مالک تصادفی را انتخاب می کنند و چاپی از WoW NFT خود را برای آنها ارسال می کنند.
 • لذت بردن از NFT با کیفیت بالا – هر WoW یک فایل PNG 800×۸۰۰ است که برای همه افراد در دسترس است. اما تنها با داشتن WoW NFT، می‌توانید قفل نسخه ۴۰۰۰×۴۰۰۰ با وضوح فوق‌العاده بالا را باز کنید. سپس آزاد خواهید بود که خودتان این هنر را چاپ کنید و از آن برای پروژه های مشتق شده خود استفاده کنید.

 

قیمت World of Women NFT

هر NFT این کالکشن در ابتدا ETH0.07 بود و کل مجموعه یک شبه فروخته شد. اکنون می‌توان این توکن‌ها را از طریق حراج‌هایی که در یکی از بزرگترین بازارهای NFT، OpenSea برگزار می‌شود، خریداری کرد. با توجه به توجهی که مجموعه World of Women از افراد مشهور و همچنین سایر پلتفرم‌های متاورس مانند Sandbox دریافت کرد، حجم بازار و قیمت آن در طول زمان بسیار رشد کرده است.

تا ۲۴ ژانویه ۲۰۲۲، OpenSea تخمین زد که میانگین قیمت هر WoW NFT به حدود ۱۶.۸۹۰۶ ETH رسیده است، افزایشی ۲۴۰۲۹.۴۲ درصدی از قیمت فروش اولیه ETH0.07.

متوسط قیمت هر World of Women تا ۱۴ فوریه ۲۰۲۲ به ۱۷.۹۸۷۴ ETH افزایش یافت، اما به دلیل ریزش بازار در ۱۶ مارس ۲۰۲۲ به ۹.۳۷۵۶ ETH کاهش یافت.

 

کمیاب‌ترین World of Women

چه چیزی تعیین می کند که یک World of Women NFT چقدر ارزش دارد؟ چندین عامل مرتبط با طراحی تصویر می تواند بر قیمت گذاری تأثیر بگذارد، از جمله:

 • رنگ پس زمینه
 • تن پوش
 • رنگ پوست
 • ویزگی های چهره
 • تجهیزات جانبی

هر چه یک تصویر کمیاب‌تر یا منحصر به فردتر باشد، احتمال فروش آن بیشتر است. این موضوع در مورد سایر NFT های مبتنی بر تصویر مانند CryptoPunks نیز صدق می کند. این NFT ها که در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شدند، به ارزش های نجومی رسیده اند زیرا مجموعه داران به دنبال کمیاب‌ترین یا غیرعادی ترین تصاویر هستند. صدر جدول این لیست متعلق به طرح #۸۳۱۷، در رده دوم #۴۷۳۰ و در رده سوم #۴۷۹۱ حضور دارد.

 

کمیاب‌ترین World of Women

 

گران‌ترین World of Women

در زیر رتبه ۱ تا ۵ گرانترین NFT این کالکشن برای شما آمده است:

 1. Woman #9248 با قیمت ۲۶۰ اتریوم
 2. Woman #706 با قیمت ۲۱۰ اتریوم
 3. Woman #6025 با قیمت ۲۰۰ اتریوم
 4. Woman #3733 با قیمت ۱۰۰ اتریوم
 5. Woman #7508 با قیمت ۱۰۰ اتریوم

گران‌ترین World of Women

 

چگونه NFT های World of Women را بخریم؟

برخی از توکن‌های غیرقابل تعویض در خانه‌های حراج معروف مانند کریستیز و ساتبی به فروش می‌رسند، جایی که پیشنهاد دهندگان بالقوه برای NFT‌هایی که می‌خواهند بخرند، پیشنهاد می‌دهند. گاهی اوقات وب سایت شرکت مادری که NFT ایجاد کرده است، آنها را برای فروش فهرست می کند. امروزه اکثر سرمایه گذاران از بازارهای NFT استفاده می کنند، برای خرید NFT ابتدا باید مقداری اتریوم داشته باشید و میتوانید از مارکت پلیس OpenSea برای خرید استفاده کنید.  لیست NFT های World of Women در OpenSea.com

 

آیا ورد آف وومن ارزش سرمایه گذاری دارد؟

اینکه آیا NFT های World of Women سرمایه گذاری خوبی برای شما هستند به شرایط شخصی و ریسک شما بستگی دارد. توکن های غیرقابل مثلی دارایی های پرخطر هستند. شما باید تحقیقات خود را انجام دهید و سطح ریسکی را که آماده پذیرش آن هستید قبل از سرمایه گذاری ارزیابی کنید و هرگز پولی را که نمی توانید از دست بدهید سرمایه گذاری نکنید. در زیر تصویری از افراد معروفی که روی این NFT سرمایه گذاری کرده اند را میبینیم:

 

آیا ورد آف وومن ارزش سرمایه گذاری دارد؟

 

مقایسه World of Women و CryptoPunks

از آنجا که NFTهای کریپتو پانکز همانند این کالکشن تصاویری مختلف و از پیش ساخته شده هستند که به صورت تصادفی به وجود آمدند، مقایسه کوچکی در اینجا انجام دادیم:

 

World of Women CryptoPunks
سال راه‌اندازی   ۲۰۲۱ ۲۰۱۷
تعداد مجموعه   ۱۰۰۰۰ تصویر ۱۰۰۰۰ تصویر
تم تصاویر تصاویر دارای تصاویر رنگارنگ زنان با پس‌زمینه‌های مختلف هستند. شامل ترکیبی از تصاویر پیکسلی از مردان، زنان، زامبی‌ها و حیوانات است.

 

کلام آخر

در مورد آینده این پروژه، همیشه پیش‌بینی اینکه اوضاع به کجا می‌رود سخت است، اما رشد این پروژه به مرور زمان امکان‌پذیر است. در حالی که بازار NFT، دقیقاً مانند بازار کریپتو، می‌تواند به‌طور گسترده غیرقابل پیش‌بینی باشد، کارشناسان موافقند که به دلیل سر و صدای ایجاد شده و حس قوی جامعه در اطراف پروژه، ریزش ارزش این کالکشن کم می باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا