مشکلات برداشت از صرافی OKX

OKX مشکلاتی را با ارائه دهندگان خدمات ابری خود تجربه می‌کند و اکثر خدمات را تا زمانی که رفع نشده است متوقف می‌کند.

 

برداشت‌های OKX متوقف شدند

صرافی محبوب ارزهای دیجیتال OKX، طبق آخرین اعلامیه‌های آنها، مشکلات اتصال با ارائه‌دهنده ابری خود را تجربه می‌کند. به نظر می‌رسد که برداشت‌ها از آن زمان کار نمی‌کنند، اما تیم اطمینان می‌دهد که همه وجوه امن هستند.

 

صرافی از Alibaba Cloud استفاده می‌کند و فاش کرد که هنوز در حال رفع نقص تجهیزات خود در HK Zone C هستند. ظاهراً توسعه دهندگان OKX در حال مذاکره هستند و قبلاً از ارائه‌دهنده ابری خواسته اند که این مشکل را در اسرع وقت برطرف کند.

 

درباره صرافی OKX بیشتر بدانید.

 

در یک به‌روزرسانی جدیدتر، OKX گفت که سرویس‌های ابری شروع به از سرگیری می‌کنند و روش‌هایی را از قبل باز می‌کنند تا به کاربران اجازه لغو سفارش‌های ارسالی و یا مدیریت مارجین را بدهند. این صرافی اعلام کرد که به محض دریافت اطلاعات بیشتر، زمان دقیق آن را در اطلاعیه‌ای ارائه خواهد کرد. به نظر می‌رسد برخی کیف پول‌های داغ نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرند و بیش از ۱۰ ساعت است برداشت را پردازش نمی‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا