محدودیت برداشت مشتریان Revix

پلتفرم کریپتو آفریقای جنوبی، Revix، در ۲۸ ژوئن گفت که مشتریان اکنون فقط می‌توانند به بیش از سه چهارم (۷۶٪) از دارایی‌های کریپتویی خود دسترسی داشته باشند. Revix گفت که این اقدام برای مسدود کردن دسترسی مشتریان به ۲۴ درصد از دارایی‌های کریپتویی آنها پس از آن انجام شد که یکی از ارائه‌دهندگان خدمات اصلی آن هارو اینوست، سپرده‌ها و برداشت‌ها را به حالت تعلیق درآورد.

 

تأثیر تعلیق ناگهانی سپرده‌ها و برداشت‌ها توسط هارو اینوست

Revix، پلتفرم سرمایه‌گذاری کریپتوی آفریقای جنوبی، در ۲۸ ژوئن گفت که ۲۴ درصد از موجودی دارایی‌های کریپتویی در پلتفرم Revix را از روز سه‌شنبه، ۱۳ ژوئن، ساعت ۰۲:۰۰ GMT+2 به صورت رزرو شده ارائه کرده است. این تصمیم به این معنی است که مشتریان Revix تنها می‌توانند ۷۶ درصد از دارایی‌های کریپتویی خود را که در این پلتفرم ذخیره شده است، برداشت کنند.

 

Revix در بیانیه‌ای توضیح داد که منطق پشت این اقدام، تعلیق غیرمنتظره سپرده‌ها و برداشت‌ها توسط یکی از ارائه‌دهندگان خدمات اصلی Haru Invest تصمیم به ذخیره ۲۴ درصد از دارایی‌های رمزنگاری مشتریان گرفته است. این بیانیه نشان داد که “هارو بخشی از این سیستم است و بخشی از دارایی های مشتری تحت کنترل Revix را در اختیار دارد.”

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا