خروج بیش از ۸۵۵,۰۰۰ بیت کوین از صرافی‌ها

بر اساس داده‌های فعلی، تا ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۳، حدود ۲,۰۸۶,۰۳۴ بیت کوین در صرافی‌ها نگهداری شده است. این رقم ۱۵۴,۱۶۰ بیت کوین کمتر از تعداد موجود در پلتفرم‌های معاملات متمرکز ۷۲ روز قبل در ۳۰ آپریل است. تعداد بیت کوین‌ها در صرافی‌ها به طور قابل توجهی کاهش یافته است. از ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۰، زمانی که نزدیک به ۳ میلیون بیت کوین در ذخایر صرافی‌ها نگهداری می‌شد.

 

صرافی‌های رمزارز متمرکز با تخلیه بیت کوین مواجه می‌شوند

داده‌های cryptoquant.com نشان می‌دهد که تعداد بیت کوین‌های نگهداری شده در ذخایر مبادلاتی طی دو سال و ۱۱ ماه گذشته به‌طور پیوسته کاهش یافته است. در ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۰، معیارها نشان داد که ۲,۹۴۱,۶۵۵ بیت کوین در صرافی‌ها نگهداری می‌شد. از امروز، این تعداد به ۲,۰۸۶,۰۳۴ کاهش یافته است. این بدان معناست که در ۱۰۷۵ روز گذشته، مشتریان ۸۵۵,۶۲۱ بیت کوین را از پلتفرم‌های معاملاتی متمرکز حذف کرده اند.

 

از ۳۰ آوریل ۲۰۲۳، تقریباً ۱۵۴,۱۶۰ بیت کوین از صرافی‌ها حذف شده است که پس از آن ۲,۲۴۰,۱۹۴ بیت کوین در ذخایر ذخیره شده بود. داده‌های موجودی ذخیره بیت‌کوین از coinglass.com نشان می‌دهد که بایننس طی ۳۰ روز گذشته کاهش ۱۸,۵۶۶.۷۱ بیت کوین را تجربه کرده است. در همان دوره، کوین بیس شاهد برداشت ۳۸,۲۵۳.۵۹ بیت کوین بود و OKX حدود ۹,۴۰۳ بیت کوین برداشت کرد. طبق گزارش coinglass.com، صرافی کریپن مستقر در سانفرانسیسکو در ماه گذشته ۸,۵۴۴ بیت کوین برداشت کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا