امکان برداشت فیات و کریپتو از Bittrex

Bittrex US، صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده در ایالات متحده، اخیراً طرحی را ارائه کرده است که به مشتریان آمریکایی اجازه می‌دهد رمزارز و فیات را از این پلتفرم خارج کنند، مشروط بر اینکه معیارهای نظارتی لازم را داشته باشند. این ترتیب برداشت روز سه‌شنبه توسط دادگاه ورشکستگی ایالات متحده واقع در دلاور تأیید شد.

 

صرافی ارزهای دیجیتال Bittrex ایالات متحده امکان برداشت مشتری را فراهم می‌کند

در ۸ می ۲۰۲۳، Bittrex US برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ با استناد به بدهی‌هایی از ۵۰۰ میلیون دلار تا ۱ میلیارد دلار و داشتن بیش از ۱۰۰,۰۰۰ طلبکار، درخواست داد. قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از Bittrex به دلیل اداره یک صرافی ثبت نشده، کارگزار و آژانس تسویه‌حساب و به خاطر فهرست کردن اوراق بهادار دیجیتال ثبت نشده شکایت کرده بود.

 

Bittrex در این هفته پس از تایید دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای فعال کردن برداشت، ایمیل‌هایی را برای مشتریان آمریکایی خود ارسال کرد. با این حال، یک هشدار وجود دارد، کاربران باید KYC شده باشند و با آخرین شرایط خدمات موافقت کنند. Bittrex ادعا می‌کند که این مرحله برای مطابقت با مقررات ایالتی و فدرال ضروری است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا