اخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار هک و امنیت

با ورود XEN، گس‌فی اتریوم افزایش می‌یابد!

یک پروژه کریپتو جدید در آخر هفته به بزرگترین مصرف کننده کارمزد تراکنش‌های اتریوم تبدیل شد و باعث کاهش تورم در صدور آن شد. تقریبا نیمی از فضای بلاک اتریوم توسط پروژه جدیدی به نام XEN مصرف شده است که باعث کاهش انتشار شبکه و افزایش قیمت گس می‌شود. در نتیجه، عرضه اتریوم از ۸ اکتبر کاهش یافته است. داشبورد Ultrasound.Money در حال حاضر رشد عرضه منفی ۰.۴۱٪ را گزارش می‌دهد، به این معنی که دارایی، حداقل در حال حاضر، کاهش قیمت داشته است. در ۲۴ ساعت گذشته، XEN Crypto منجر به سوختن بیش از ۱۳۰۰ ETH به ارزش تقریبی ۱.۷ میلیون دلار شده است.

 

XEN چیست؟

XEN پروژه‌ای است که توسط Fair Crypto Foundation ایجاد شده است که توسط جک لوین، یکی از اولین کارمندان گوگل که بر روی زیرساختهای ابری کار میکند، پشتیبانی میشود. هدف این خلاقیت این است که فرد را با توکنی توانمند کند که با عرضه صفر شروع می‌شود و فاقد پیش‌ضراب، فهرست‌های CEX، کلیدهای مدیریت یا قراردادهای غیرقابل تغییر است.

 

Foobar اظهار داشت که چند مکانیک HEX مانند را کپی می‌کند، اما نکته مهم این است که یک APY وجود دارد، که نشان می‌دهد برخی از ویژگی‌های نوع Ponzi در آن وجود دارد.

 

XEN، که در ۸ اکتبر راه‌اندازی شد، قابل ادعا و ضرب یا سهام است و بر اساس اولین اصول رمزنگاری است:

خود نگهبانی، شفافیت، اعتماد از طریق اجماع و تبادل ارزش بدون مجوز بدون ریسک طرف مقابل.

 

بر اساس داشبورد شبکه XEN، از زمان پیدایش در آخر هفته، ۳۶۹۵۱۵ مینتر فعال بوده است. مجموع عرضه ۱۷۴ میلیون است و APY 20٪ را برای قرار دادن توکن ارائه می‌دهد. ضرب کردن رایگان است، اما گس مصرف می‌کند، و قیمت‌ها به دلیل تقاضای برای این توکن جدید افزایش می‌یابد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا