مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

Wisdomtree: کریپو را نمیتوان نادیده گرفت!

یکی از مدیران اجرایی Wisdomtree، یک شرکت مدیریت دارایی با ۷۸ میلیارد دلار تحت مدیریت، می‌گوید که ارزهای رمزنگاری شده، خود را به‌عنوان یک طبقه دارایی جدید تثبیت کرده‌اند و این واقعاً چیزی است که مردم نمی‌توانند آن را نادیده بگیرند. ما از نقطه‌ای عبور کرده‌ایم که در آن حدس و گمان‌ها درباره اینکه آیا این روندی است که باید بماند یا خیر، گذشته است.

 

مدیر اجرایی Wisdomtree در Crypto

جیسون گاتری، رئیس دارایی‌های دیجیتال شرکت مدیریت دارایی Wisdomtree در اروپا، روز دوشنبه در جریان گفتگوی Ftadviser In Focus درباره ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

Wisdomtree از طریق شرکت های تابعه خود در ایالات متحده و اروپا، یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) و محصول قابل معامله در بورس (ETP) حامی و مدیر دارایی است که دفتر مرکزی آن در نیویورک است. این شرکت محصولاتی را ارائه می دهد که شامل سهام، کالا، درآمد ثابت، اهرم و معکوس، ارز، ارز دیجیتال و استراتژی های جایگزین می شود. بر اساس آخرین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) Wisdomtree در حال حاضر بیش از ۷۷.۸ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت در سطح جهانی دارد.

گاتری گفت:

ما از نقطه‌ای عبور کرده‌ایم که در آن حدس و گمان‌هایی در مورد اینکه آیا این روندی است که باید بماند یا خیر، گذشته است. ارزهای رمزپایه خود را به عنوان یک طبقه دارایی جدید قویاً تثبیت کرده اند و واقعاً چیزی است که مردم نمی توانند نادیده بگیرند.

 

او توضیح داد:

سرمایه گذاران به طور فزاینده ای ارائه دهندگان خدمات را بر اساس توانایی آنها برای دسترسی به بازار دارایی های دیجیتال انتخاب می کنند.

 

مدیر اجرایی Wisdomtree افزود:

بسیاری از پلتفرم ها به شدت به سمت آینده چند بلاک چینی با تاکید بر قابلیت همکاری در حال تکامل هستند. او همچنین خاطرنشان کرد که این امر جهان سرمایه گذاری را برای بسیاری از مردم گسترش داده است، این به معنی این است که شما فرصت هایی دارید که سرمایه خود را در برابر انواع پروتکل ها به کار ببندید.

 

با این حال، عدم اطمینان در مورد چگونگی تحول فضای کریپتو در دهه آینده منجر به نوسانات بالا در بازار کریپتو شده است. گاتری تاکید کرد که سرمایه گذاران باید این را در هنگام سرمایه گذاری در این طبقه دارایی جدید در نظر داشته باشند.

وی افزود:

فکر نمی‌کنم کسی طرفدار آن باشد که ۵۰ درصد از سبد سرمایه‌گذاری کسی باید در ارزهای دیجیتال باشد. به این صورت است که شما با تخصیص ریسک ارزیابی شده، ریسک را محاسبه می کنید. او گفت که شرکت مدیریت دارایی او افرادی را می بیند که بین ۱ تا ۵ درصد از پرتفوی ها را به ارزهای دیجیتال به عنوان بخشی از یک رویکرد تعدیل شده با ریسک تخصیص می دهند، مشابه نحوه برخورد آنها با سایر طبقات دارایی.

 

گاتری در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا رمزارزها می‌توانند به جریان اصلی تبدیل شوند، تاکید کرد:

کاملاً، ما در حال حاضر در مسیر انجام آن هستیم.

 

او افزود:

۲ درصد یا بیشتر از جمعیت جهان در حال حاضر درگیر کریپتو هستند، که فقط رشد خواهد کرد.

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا