برادران Winklevoss در برابر موضع ضد کریپتویی SEC

دوقلوهای Winklevoss، بنیانگذاران Gemini، یک صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به دلیل موضع ضد کریپتویی و اقدامات اجرایی اخیر آن انتقاد کرده اند. در مصاحبه اخیر، دوقلوهای Winklevoss اظهار داشتند که محیط نظارتی در ایالات متحده برای سازندگان در دنیای رمزارز مانند کشوری جهان سوم، مانند ونزوئلا است.

 

کار کریپتویی در ایالات متحده احساسی مانند کار در ونزوئلا دارد

تایلر و کمرون وینکلووس، بنیانگذاران جمینی، یک صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، از محیط نظارتی که سازندگان رمزارز در کشور با اقدامات اجرایی اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با آن مواجه هستند، انتقاد کرده اند.

 

در مصاحبه اخیر با Balaji Srinivasan که CTO سابق Coinbase بود، دوقلوهای Winklevoss مشکلاتی را که مقررات موجود برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند، توضیح دادند. آنها توضیح دادند که راه‌اندازی یک صرافی ارزهای دیجیتال منطبق با قوانین در ایالات متحده شامل دریافت مجوز دولتی برای هر ایالت و مجوز انتقال پول (MTL) است که هزینه‌های ورود به تجارت کریپتو را افزایش می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا