کامرون وینکلووس از رویکرد نظارتی SEC انتقاد می‌کند

کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، یک صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، از موضع کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد مقررات ارزهای دیجیتال انتقاد کرد. Winklevoss اظهار داشت که قوانین SEC که در سال ۱۹۳۳ نوشته شده اند، امروزه منسوخ شده اند و کاربرد آنها به این معنی است که صنعت کریپتو ایالات متحده را پشت سر خواهد گذاشت.

 

کامرون وینکلووس معتقد است قوانین اوراق بهادار SEC برای مقابله با کریپتو خیلی قدیمی هستند

کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، یک صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، از اعمال قانون اوراق بهادار سال ۱۹۳۳ توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در پرونده‌های ارزهای دیجیتال انتقاد کرده است.

 

طبق گفته Winklevoss، قانون اوراق بهادار که در سال ۱۹۳۳ نوشته شده است و هنوز معمولاً برای تعیین اینکه آیا یک دارایی در هر زمان معینی یک اوراق بهادار را تشکیل می‌دهد، استفاده می‌شود، منسوخ شده است و در پارادایم کریپتویی امروزی قابل اجرا نیست.

 

وینکلووس اظهار داشت:

همه از جمله SEC می‌دانند که قوانین اوراق بهادار نوشته شده در سال ۱۹۳۳ با واقعیت‌های جهان امروز مطابقت ندارد. دو انتخاب وجود دارد: قانون را با رویکرد اصول اولیه به روز کنید یا عقب نمانید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا