بازی WIN NFT HORSE – کسب درآمد از اسب دوانی

بازی WIN NFT HORSE، توسط TRON و با همکاری APENFT و Winklink ایجاد شده است. این بازی سعی دارد تا با ادغام DeFi و NFT، معنای GameFi را دوباره تعریف کند. هر کسی می‌تواند از بازی WIN NFT HORSE لذت ببرد، و همچنین برای کمک‌های خود به اکوسیستم، جوایز و مدال های نمادین دریافت کند. در این بازی، بازیکنان می توانند نژاد اسب خود را انتخاب کنند، با آنها مسابقه دهند و یا با جمع‌آوری،خرید و فروش اسب ها درآمد کسب کنند.

برای کسب اطلاعات در رابطه با دیگر بازی‌ها، مقاله بازی های NFT را مطالعه نمایید.

 

آموزش بازی WIN NFT HORSE

در WIN NFT HORSE، بازیکنان می توانند اسب خریداری کنند، پرورش دهند و از آنها در اصطبل نگه داری کنند. شما می توانید با جفت انداختن یک اسب نر و یک اسب ماده، کره اسب به وجود آورید و سپس آن را پرورش دهید. هنگامی که کره شما بزرگ شد، ویژگی های اصلی آن، از جمله قابلیت های تاثیرگذار و سرعت آن، افزایش می یابد تا به حداکثر پتانسیل خود برسد.

با توجه به ویژگی های مختلف هر اسب، ارزش و توانایی آن نیز متفاوت است. اگر از اسب خود راضی نیستید یا دلتان می خواهد اسب بهتری بخرید، می توانید از بازار این بازی برای خرید اسب جدید استفاده کنید، همچنین می توانید اسب قبلی خود را در بازار برای فروش قرار دهید.

بازیکنان می توانند اسب های خود را با TRX یا BNB در بازار مبادله کنند.

 

آموزش بازی WIN NFT HORSE

 

نژاد اسب ها در WIN NFT HORSE

در این بازی ۸ نژاد اسب وجود دارد، که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • اسب عرب (Arabian Horse)
 • اسب بربر (Barb Horse)
 • اسب کابردین (Kabardin Horse)
 • اسب انگلیسی-عربی (Anglo-Arabian Horse)
 • اسب خونگرم هلندی (Dutch Warmblood Horse)
 • اسب آپالوسا (Apaloosa Horse)
 • اسب بودونی (Budyonny Horse)
 • اسب اصیل (Thoroughbred Horse)

 

نژاد اسب ها در WIN NFT HORSE

 

پرورش اسب در بازی WIN NFT HORSE

پرورش اسب یکی از مهم ترین جنبه های کل بازی WIN NFT HORSE است که به دلیل تصادفی بودن ویژگی های اسب ها، اهمیت «شانس» را در بازی افزایش می دهد. هنگامی که یک بازیکن اسبی را پرورش می دهد، هر ژن اسب پدر و مادر می تواند به فرزندان منتقل شود. البته ترکیب ژن های نژادهای مختلف نیز می تواند جهش ژنتیکی ایجاد کند، که بسیار تصادفی است. 

در نظر داشته باشید، که هر کره اسب ۵ روز طول می‌کشد تا تبدیل به یک اسب بالغ شود و هر اسب ماده، قابلیت پرورش ۷ کره اسب را دارد. علاوه بر این، پرورش هر اسب به مقدار مشخصی از توکن های NFT و WIN نیاز دارد.

همچنین، هر اسب قابلیت ارتقاء توانایی های خود را دارد. بازیکنان می توانند از امتیازهای بدست آمده برای ارتقاء اسب خود استفاده کنند، تا آنها را قدرتمندتر کنند. ارزش و قدرت هر اسب بر اساس نمراتی مشخص می شود و هر چه نمره بالاتر باشد ارزش آن بیشتر است. در زیر به نکات مهمی که برای پرورش اسب باید به آن دقت کنیم، اشاره شده است:

نژاد

یکی از پارامترهای کلیدی برای هر اسب، نژاد آن می باشد. ویژگی ها و مهارت های یک اسب توسط سیستم و به صورت تصادفی تعیین می شود. اگر خطوط خونی دو اسب یکسان باشد، ۱۰۰% فرزندان نیز از یک خط خونی خواهند بود. همینطور، اگر خطوط خونی دو اسب متفاوت باشد، کره اسب به طور تصادفی خط خونی اولیه اسب نر یا ماده را به ارث می برد.

جنسیت

پس از تولید مثل، کره اسب ها می توانند ۵۰% نر یا ۵۰% ماده باشند.

رنگ

کره اسب ها رنگ اصلی اسب های نر یا ماده را به طور تصادفی به ارث خواهند برد.

اجزا

اجزای هر اسب به پای جلوی چپ، پای عقب چپ، پای جلوی راست، پای عقب راست، الگوی سر، طرح و زین تقسیم می‌شود. کره اسب به طور تصادفی قطعاتی را از اسب‌های نر یا ماده به ارث می‌برد.

در نظر داشته باشید که اسب‌ها نمی‌توانند، ویژگی‌هایی که در اسب‌های پدر یا مادر وجود ندارند را به ارث ببرند.

 

پرورش اسب در بازی WIN NFT HORSE

 

انواع مسابقات در بازی WIN NFT HORSE

WIN NFT HORSE انواع مختلفی از مسابقات را ارائه می دهد، از جمله:

 • Challenge (PVE) – در این مود، بازیکنان در مقابل کامپیوتر قرار می‌گیرند و با برنده شدن، امتیاز و جوایز کسب می‌کنند.
 • Match (1v1 PVP) – در این مود، بازیکنان در مقابل هم قرار می‌گیرند و با برنده شدن می‌توانند توکن NFT کسب کنند. حداکثر افرادی که به صورت آنلاین می‌توانند وارد یک مسابقه شوند، ۱۵ نفر است.
 • Duel (3v3 PVP) – در این مود بازیکنان نیاز به داشتن حداقل ۳ اسب برای شرکت در مسابقه را دارند. اگر تیم شما برنده شود، شما توکن WIN به عنوان جایزه می‌گیرید.
 • Arena – مسابقات زمان داری که در این بازی برگزار می‌شوند. برای هرکدام از این مسابقات، یک ساعت وقت برای ثبت نام و مبلغی به عنوان هزینه ثبت نام در نظر گرفته شده است. که این مبلغ پس از اتمام به برنده می‌رسد.

 

انواع مسابقات در بازی WIN NFT HORSE

 

توکن های بازی WIN NFT HORSE

سه توکن NFT، WIN و TRX، توکن های این بازی می‌باشند. توکن TRX، به عنوان توکن حاکمیتی این بازی شناخته می‌شود و بسیاری از کارها از طریق این توکن در بازی انجام می‌شود. به هرحال، جوایز کاربران از طریق ۳ توکن WIN، NFT و TRX پرداخت می‌شود.

 

بازی اسب سواری مشابهی نیز وجود دارد که ‌می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه کنید: بازی Zed Run – سوارکاری و پرورش اسب دیجیتال

 

آموزش ثبت نام در بازی WIN NFT HORSE

در مرحله اول وارد سایت winnfthorse.io شوید و در سمت راست صفحه اکانت متامسک خود را به این بازی کانکت کنید. پس از کانکت کردن و پر کردن مشخصات مورد نیاز، حال شما آماده بازی هستید.

 

خرید اسب در بازی WIN NFT HORSE

برای خرید اسب در این بازی، پس از ساخت اکانت وارد یکی از دو مارکت پلیس داخلی بازی شود و نسبت به نیاز خود، خرید خود را انجام دهید.

 1. بازار ترون: market.winnfthorse.io
 2. بازار بایننس: market-bsc.winnfthorse.io

شما فقط از طریق ترون یا بایننس کوین، قابلیت خرید این NFT ها را دارید، پس به اندازه نیاز خود، قبل از خرید مقدار مورد نظر را به کیف پول متامسک خود واریز کنید.

 

کلام آخر

WIN NFT HORSE، یکی از بازی های جدید صنعت NFT می‌باشد که با پشتوانه قدرتمند خود، توانسته به یک بازی محبوب تبدیل شود. سازندگان این بازی، بیشتر خود را با بازی محبوب Axie Infinity مقایسه می‌کنند، پس بهتر است حواستان به این بازی و آینده آن باشد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا