صحبت‌های ویلیام شاتنر درباره کریپتو

ویلیام شاتنر مجموعه جدیدی از NFT دارد و چشم‌انداز صعودی هم در مورد ارزهای دیجیتال و هم درمورد ایالات متحده دارد. ویلیام شاتنر، بازیگر معروفی که نقش کاپیتان کرک را در Star Trek بازی کرد، در Consensus 2023 در روز پنجشنبه حضور پیدا کرد تا پروژه NFT را اعلام کند. این مرد ۹۲ ساله در مورد اینکه چرا از وب۳ در سرگرمی هیجان‌زده است و زمانی که بشریت به دوران پیشتازان فضا می‌رسد، کریپتو را در کجا می‌بیند صحبت کرد.

 

ارتباطات بی‌نهایت

شاتنر توضیح داد که اولین تجربه او در برخورد با NFTها در سال ۲۰۲۰ بود که ۱۲۵,۰۰۰ کارت معاملاتی ویلیام شاتنر بلافاصله در بلاکچین وکس فروخته شد. یکی از NFTها عکس اشعه ایکس از دندان او بود.

 

بعداً توسط شرکت بازی‌سازی Web3 Orange Comet با او تماس گرفته شد تا مجموعه جدید خود، Infinite Connections، را راه‌اندازی کند، مجموعه‌ای از ۲۵۰۰ بازخوانی سه بعدی از Shatner که منعکس‌کننده دیدگاه او است که همه چیز به هم متصل است.

 

او گفت:

من چیزی در مورد نحوه برنامه‌نویسی نمی‌دانم. اما آنچه می‌فهمم، احساسات، درام و چیزهای زیبا است. این زمینه تخصص من است.

 

شاتنر بعداً متوجه شد که NFT ها می‌توانند چقدر خلاقانه باشند و در نهایت به وب۳ علاقه‌مند شد زیرا این فناوری در حال تکامل است و به سرعت در حال حرکت است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا