اخبار بیت‌ کویناخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار قانون‌ گذاری

آیا قیمت بیت کوین کاهش میابد؟

بازارها انتظار دارند نرخ بهره ۷۵ واحد پایه افزایش یابد و قیمت بیت کوین و اتر مانند سه‌شنبه پیش، پس از تصمیم کمیته بازار باز فدرال (FOMC) در مورد نرخ بهره کاهش یابد.

 

باز هم کاهش قیمت بیت کوین؟

بیت کوین (BTC) در مقایسه با میانگین متحرک ۲۰ روزه برای حجم، ۲.۵ درصد در حجم متوسط ​​کاهش یافت. نمودار ساعتی بیت کوین کاهش ثابتی را نشان می‌دهد که از معاملات یکشنبه شروع شد و با حجم بالا در ساعت ۱۳:۰۰ UTC مشخص شد. زمان جهش حجم در طول رکود همزمان با باز شدن بازارهای سهام ایالات متحده بود و می‌تواند نشان دهنده رویکرد کاهش ریسک پیش از اعلام کمیته فدرال رزرو در پایان نشست دو روزه آن در چهارشنبه باشد.

 

اتر (ETH) 1.6 درصد کاهش یافت، ششمین روز کاهش در ۱۰ روز گذشته! قیمت اتر از زمان ادغام اتریوم در ۱۵ سپتامبر ۱۸ درصد کاهش یافته است و از اول سال تا به امروز ۶۳.۵ درصد کاهش یافته است. عرضه اتر پس از ادغام، ۳,۷۰۰ واحد افزایش یافته است اما این افزایش تورم‌زا نبوده است. با وجود این، در غیاب ادغام، تخمین زده می‌شود که عرضه ETH در مدت مشابه ۶۶,۰۰۰ ETH افزایش یافته باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا