سرمایه‌گذاران کریپتو میلیاردر خواهند شد؟

نظرسنجی جدید انجام شده توسط Harris Poll نشان می‌دهد که اکثر سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در آمریکا احساس می‌کنند ابزار لازم برای میلیاردر شدن در آینده را دارند. این نظرسنجی در مورد اینکه آمریکایی‌ها چگونه میلیاردرها را می‌بینند، نشان داد که این احساسات در سرمایه‌گذاران کریپتو بیشتر است و سایر گروه‌ها عقب مانده اند.

 

بر اساس نظرسنجی هریس، ارز دیجیتال همچنان به عنوان بهترین سرمایه‌گذاری تلقی می‌شود

در حالی که رکود اخیر در اقتصاد جهانی و متعاقب آن کاهش قیمت در بازارهای سنتی سهام و کریپتو باعث شده است که برخی سرمایه‌گذاران اعتماد خود را از دست بدهند، بسیاری از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال هنوز خوشبین هستند. نظرسنجی انجام شده توسط Harris Poll در ماه ژوئیه نشان داد که سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال نسبت به آینده این صنعت بسیار امیدوار هستند.

 

Harris Poll با نزدیک به ۲۰۰۰ آمریکایی تماس گرفت تا در مورد نظرات آنها در مورد میلیاردرها و اینکه جامعه آنها را چگونه می‌بیند جویا شود. ۷۱ درصد از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال که در نظرسنجی شرکت کردند اظهار داشتند که معتقدند ابزارهای موجود برای میلیاردر شدن در آینده را دارند. این درصد در مقایسه با درصد کل گروه‌ها که تنها به ۴۴ درصد می‌رسید، بالا بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا