چرا سناتور تد کروز بیت کوین را دوست دارد؟

تد کروز به دلیل ماهیت غیرمتمرکز و ویژگی‌های ضد تورمی آن، به بیت کوین علاقه دارد. سیاستمدار آمریکایی که به عنوان سناتور کوچک ایالات متحده در تگزاس خدمت می‌کند، تد کروز، فکر می‌کند بیت کوین می‌تواند قایق نجات در میان محیط تورمی باشد که ظاهراً توسط تصمیمات غیرمنطقی واشینگتن ایجاد شده است. او نشان داد که اندکی بیش از ۲ بیت کوین در اختیار دارد و هر دوشنبه صبح، بدون توجه به قیمت آن، یک دستور ثابت برای خرید بیشتر ارز دیجیتال اصلی دارد.

 

بیت کوین پوششی در برابر تورم و خیلی چیزهای دیگر است

در یک حضور اخیر در اجلاس سیاست بیت کوین، کروز توضیح داد که چرا از این دارایی حمایت می‌کند و چرا راه‌اندازی بالقوه یک ارز دیجیتال بانک مرکزی به نفع آمریکایی‌ها نیست.

 

او اعتراف کرد که در مورد دارایی به شدت هیجان‌زده و صعودی است و آن را به عنوان آلفا در حوزه کریپتو توصیف کرد. این سیاستمدار همچنین نام خود را در لیست افرادی قرار داد که بیت کوین را طلای دیجیتال می‌دانند.

 

کروز بر این باور است که شایستگی اصلی آن توانایی آن برای محافظت در برابر تورم نگران‌کننده‌ای است که در سراسر ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر گسترش یافته است. او از این تز حمایت کرد که سقف ۲۱ میلیون سکه بیت کوین همیشه می‌تواند ویژگی‌های ضدتورمی به دارایی بدهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا