مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

چرا مدیرعامل Devere در کف قیمتی بیت کوین می‌خرد

مدیرعامل گروه Devere، یک شرکت مشاوره مالی و مدیریت دارایی، دلایل متعددی را برای خرید در افت قیمت بیت کوین به اشتراک گذاشته است. او گفت با وجود آشفتگی‌های اخیر، من معتقدم که مسیر بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بزرگ رو به افزایش است.

 

نایجل گرین توضیح می‌دهد که چرا بیت کوین بیشتری می‌خرد

مدیر عامل شرکت مشاوره مالی و مدیریت دارایی Devere Group، نایجل گرین، تایید کرده است که او در این کاهش قیمت، بیت کوین می‌خرد. در یک پست که این هفته منتشر شد، مدیر اجرایی دلایل مختلفی برای خرید بیت کوین بیشتر در میان فروش ارزهای دیجیتال بیان کرد.

 

وی افزود:

قدرت مستمر دلار آمریکا که به دلیل تشدید سیاست‌های فدرال رزرو است، توسط بیت کوین و سایر دارایی‌های ریسکی احساس می‌شود، همانطور که در افت اخیر بازارهای سهام جهانی شاهد بودیم. اما مانند بسیاری از سرمایه‌گذاران جدی ارزهای دیجیتال، من در حال خرید بیت کوین در این افت قیمت هستم. من از این نوسانات کوتاه مدت برای سودهای بلندمدت استقبال می‌کنم.

 

گرین در ادامه گفت که چرا بیت کوین بیشتری می‌خرد. او فاش کرد:

یک دلیل این است که من نهنگ‌ها را تماشا می‌کنم و مانند آن‌ها عمل میکنم و خاطرنشان کرد که نهنگ‌ها سرمایه‌گذارانی هستند که دارندگان ارزهای دیجیتال زیادی هستند و دارایی‌های کافی برای داشتن پتانسیل تغییر ارزش‌گذاری ارز را در اختیار دارند.

 

وی ادامه داد:

در هفته‌های اخیر نهنگ‌ها به فروش ارزهای دیجیتال روی آورده‌اند که با وحشت دیگران، قیمت بازار را پایین می‌آورد. سپس این به بازیکنان بزرگ اجازه می‌دهد تا بیشتر و ارزان‌تر خرید کنند.

 

مدیر عامل Devere اظهار داشت:

من احساس می‌کنم که آنها در حال آماده شدن برای انجام اقدامات خود برای خرید و افزایش دارایی‌های خود در هفته‌های آینده هستند. همچنین، فعالیت‌های قابل توجه دیگری نیز در جریان است. تعداد کیف پول‌های جدیدی که بین ۱۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ بیت کوین دارند در ۳۰ روز گذشته ۱۰۳ عدد افزایش یافته است.

 

گرین همچنین به اصول کریپتو در میان دلایل خرید اشاره کرد و تاکید کرد که کاهش قیمت یک فرصت خرید کلیدی است. وی افزود:

مانند بسیاری از شرکت‌های بزرگ، مؤسسات مالی، دولت‌ها، دانشگاه‌های معتبر و اسطوره‌های سرمایه‌گذاری معروف، من مطمئن هستم که ارزهای دیجیتال آینده اجتناب‌ناپذیر پول هستند.

 

گرین معتقد است:

در دنیای جهانی‌شده و مبتنی بر فناوری ما، داشتن ارزهای دیجیتال، بدون مرز و غیرمتمرکز منطقی است. علاوه بر این، پذیرش و تقاضا همیشه در حال افزایش است، در حالی که در همان زمان، عرضه در حال کاهش است.

 

مدیر گروه Devere نتیجه گیری کرد:

علیرغم تلاطم های اخیر، من معتقدم که مسیر قیمتی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی رو به افزایش است. به همین دلیل است که من افت فعلی را به عنوان یک تخفیف می‌بینم.

 

گرین چندین بار پیش‌بینی‌های صعودی در مورد قیمت بیت کوین انجام داده است. در ماه ژوئن، او یک روند صعودی و یک جهش قابل توجه را برای BTC پیش‌بینی کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا