مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

چرا Crypto در آینده HSBC جایی ندارد

به گفته Noel Quinn، مدیرعامل، غول بانکی HSBC خدمات رمزنگاری ارائه نخواهد کرد. این مدیر اجرایی با اشاره به اینکه HSBC نسبت به سایر بانک‌ها نسبت به ارزهای دیجیتال منفی‌تر است، تاکید کرد من نگران پایداری ارزش‌گذاری ارزهای دیجیتال هستم.

 

مدیر عامل می‌گوید HSBC وارد رمزنگاری نخواهد شد

Noel Quinn، مدیر اجرایی HSBC، هفته گذشته در مصاحبه ای با CNBC-TV18 در مورد وضعیت ارزهای دیجیتال بانکش صحبت کرد. وی تایید کرد به عنوان یک بانک، ما وارد دنیای کریپتو، تجارت کریپتو و مبادلات کریپتو نمی‌شویم.

 

رئیس HSBC با تاکید بر اینکه ارزهای دیجیتال بیش از حد نوسان دارند، گفت:

من نگران پایداری ارزش‌گذاری ارزهای دیجیتال هستم و مدتی است که این کار را انجام داده ام. من نمی‌خواهم پیش‌بینی کنم که در آینده ارزهای دیجیتال به کجا خواهد رفت.

 

Quinn در ادامه توضیح داد که چرا HSBC نسبت به سایر بانک‌ها نسبت به ارزهای دیجیتال منفی‌تر است. او بیان کرد:

به عنوان یک محصول، من مناسب بودن آن را برای بسیاری از مصرف‌کنندگان در بازار امروز زیر سؤال بردم. بنابراین به همین دلیل است که HSBC نسبت به سایر بانک‌ها نسبت به ارزهای دیجیتال منفی‌تر است.

 

در ماه می سال گذشته، Quinn به رویترز گفت:

من بیت کوین را بیشتر یک طبقه دارایی می‌دانم تا وسیله‌ای برای پرداخت، با سؤالات بسیار دشوار در مورد چگونگی ارزش‌گذاری آن در ترازنامه مشتریان، زیرا بسیار پرنوسان است.

 

وی افزود:

با توجه به نوسانات، ما به بیت کوین به عنوان یک طبقه دارایی علاقه نداریم، ما آن را به عنوان یک طبقه دارایی در تجارت مدیریت ثروت خود تبلیغ نمی‌کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا