آسیا قطب جهانی بازی در Web3

آسیا قطب جهانی بازی در Web3 خواهد بود. این به دلیل این است که آسیا در حال حاضر خانه اکثر گیمرهای جهان است.

 

بازی در Web3

آسیا به عنوان خانه بیش از ۱.۷ میلیارد گیمر، اکثریت بازار جهانی بازی را هدایت می کند و چین، کره جنوبی و ژاپن میزبان بیش از نیمی از برترین توسعه دهندگان بازی در سراسر جهان هستند. با بیش از ۶۰۰ شرکت بلاکچین که در حال حاضر در منطقه ساخته شده اند، آسیا آماده است تا تحول در صنعت بازی را رهبری کند و به مرکز بازی‌های بلاکچین تبدیل شود.

 

پیشتازی آسیا در بازی موبایلی

آسیا مدتی است که در صنعت بازی یک پادشاه بوده است. این منطقه بیش از ۵۵ درصد از بازار جهانی بازی را در خود جای داده است. همچنین ۵۲ درصد از درآمد بازی‌های جهان یا ۷۲ میلیارد دلار آمریکا در سال را ایجاد می‌کند. محبوبیت بازی‌های موبایل در آسیا در حال حاضر مشهود است و به طور قابل توجهی از عناوین رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها پیشی گرفته است. در مقابل، ایالات متحده تنها ۴۷ درصد ضریب نفوذ کاربر دارد. علاوه بر این، پنج شرکت از ۱۰ شرکت برتر توسعه بازی مخصوص موبایل از چین، ژاپن یا سنگاپور آمده‌اند، که بیشتر نشان می‌دهد که چگونه آسیا در حال حاضر پیشرو در پذیرش این فناوری توسط مصرف کنندگان است.

در واقع، آسیا دارای گذشته‌ای غنی در پذیرش و بکارگیری فناوری‌های جدید است که صنعت بازی را متحول کرده است. نمونه‌ای از این ترقی گرایی را می‌توان در نقش کره جنوبی در حمل پرچم برای پذیرش بازی‌های رایگان در طول تاریخ یافت. ضریب نفوذ تلفن همراه نیز در حال افزایش است و احتمالاً با استقرار مداوم شبکه‌های ۵G، که می‌تواند دسترسی بی‌وقفه به خدمات بازی ابری را مانند قبل فراهم کند، تقویت خواهد شد. با حذف موانع سخت‌افزاری از قبل موجود، موبایل فقط برای جذب مخاطبان بزرگ‌تر در حال حرکت به سمت جلو قرار می‌گیرد.

منبع: Forlast

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا