اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار ماینینگ

زمان اجرایی شدن فورک اثبات کار اتریوم

یک فورک اثبات کار اتریوم وجود خواهد داشت. صحبت‌ها و برنامه‌ها برای فورک اثبات کار اتریوم پس از ادغام مدت زیادی است که در حال افزایش است و به نظر می‌رسد که مدت کوتاهی پس از مهاجرت به POS انجام شود. طبق آخرین تاپیک توییتری، EthereumPoW، فورک Proof of Work بیستو چهار ساعت پس از ادغام انجام خواهد شد.

 

فورک اثبات کار اتریوم

در این تاپیک زمان دقیقی ارائه شد اما اشاره شد که ۱ ساعت قبل از راه‌اندازی با یک تایمر معکوس ار این فورک رونمایی خواهد شد و همه چیز از جمله کد نهایی، باینری‌ها، فایل‌های پیکربندی، اطلاعات نودها، RPC، اکسپلورر و غیره، عمومی خواهد شد.

 

ظاهراً، شبکه اصلی ETHPoW از بلاک ادغام و ۲۰۴۸ بلاک خالی اضافی شروع می‌شود تا اطمینان حاصل شود که chainID با موفقیت به ۱۰۰۰۱ سوئیچ می‌شود و زنجیره، طولانی‌ترین زنجیره ETHW است.

 

این همچنین به این معنی است که بلاک ۲۰۴۹ اولین بلاک در زنجیره ETHW خواهد بود که ممکن است دارای تراکنش باشد. در حال حاضر تخمین زده می‌شود که ادغام در ۱۵ سپتامبر انجام شود. برخی از صرافی‌ها آشکارا اعلام کرده‌اند که از توکن‌های فورک شده پشتیبانی می‌کنند. اینها عبارتند از Poloniex ،BitMEX و…

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا