کیف پول Tronlink + آموزش کامل کیف پول ترون لینک

کیف پول Tronlink

این کیف پول در ماه اکتبر سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد و در مرورگر های کروم و فایر فاکس نیز قابل استفاده میباشد که برای نسخه کروم مناسب تر است و قابلیت دسترسی برای جابجایی ترون بر روی بلاکچین این ارز را دارد و همچنین یکی از ساده‌ترین راه ها برای استفاده از برنامه های غیر متمرکز بلاکچین ترون، نصب این کیف پول میباشد.

همانطور که اطلاع دارید ترون با نماد اختصاری TRX یک نوع دارایی یا ارز دیجیتال میباشد که دارای بلاکچین مخصوص به خودش است و کیف پول ترون لینک همان هدف مشابه کیف پول متا مسک را اجرا میکند ولی بر روی شبکه ترون (TRC20). این کیف پول به صورت رسمی توسط تیم ارز ترون پیشنهاد میشود.

دسترسی به بلاکچین ترون را ساده کرده و تعامل با برنامه های غیر متمرکز را آسان میکند. به عبارتی این برنامه دروازه ای برای ورود به تمام اکوسیستم ترون است.

تا به امروز این کیف پول بیش از ۱۰ میلیون کاربر فعال دارد که در حال استفاده از این کیف پول میباشند. قابلیت استفاده از کیف پول های سرد با این کیف پول امکان‌پذیر است و تمامی توکن های (TRC20)، (TRC10) و (TRC721) را پشتیبانی میکند و قابلیت ساختن اکانت چند کیف پولی را در اختیار کاربران قرار داده است.

از قابلیت های دیگر این کیف پول میتوان به در دسترس بودن برا مرورگر ها و همچنین نرم‌افزار آن برای سیستم عامل های اندروید و IOS اشاره کرد.

 

کیف پول ترون لینک

 

کیف پول ترون لینک پرو

این کیف پول همان نرم‌افزار ترون لینک میباشد که با ظاهری به روز تر در نسخه اندروید روانه بازار شده است و تفاوت چشمگیری در آن با کیف پول ترون لینک دیده نمیشود. دقت داشته باشید که در نسخه IOS و نسخه مرورگرها نام این کیف پول همان ترون لینک میباشد.

شما میتوانید نسخه مناسب و مدنظر دستگاه خود را از وبسایت رسمی کیف پول ترون لینک Tronlink.org دانلود نمائید.

 

نصب کیف پول ترون

همانطور که در بالا ذکر کردیم این کیف پول برای سیستم عامل های اندروید و IOS قابل دسترس است همچنین شما میتوانید یک نسخه برای مروگر کروم خود استفاده کنید.

نسخه مروگر فایر فاکس نیز قابل استفاده میباشد ولی پیشنهاد میشود از نسخه کروم استفاده شود، به دلیل وجود بد افزار ها توصیه میشود جهت دانلود و نصب فقط از سایت های معتبر googleplay/tronlinkpro یا apps.apple.com/tronlink استفاده کنید که مورد تائید سایت مرجع و تیم اصلی این کیف پول میباشد.

 

ساخت کیف پول ترون

پس از دانلود و نصب هر کدام از نسخه های اندروید، IOS و یا اضافه کردن این کیف پول به مرورگر کروم، شما نیاز به انجام مراحلی دارید تا کیف پول خود را ساخته و آماده استفاده کنید.

توجه داشته باشید همانطور که در بالا ذکر شد در نسخه اندروید نام این نرم‌افزار ترون لینک پرو (Tronlink pro) میباشد که جدید ترین نسخه همان ترون لینک است. پس از ساخت کیف پول حتما عبارات بازیابی و رمز عبور ها را در جای مناسب نگهداری کنید تا دارایی های شما در امنیت کامل باشند.

جهت بررسی و یادگیری کامل و مرحله به مرحله ساخت کیف پول ترون از صفحه آموزش ساخت کیف پول ترون لینک بازدید نمائید.

عبارت بازیابی کیف پول ترون لینک

عبارت بازیابی کیف پول ترون لینک یک سری کلمات هستند که در هنگام مراحل نصب کیف پول به شما نشان داده میشوند، در این مرحله حتما از عبارات خود یادداشت برداری کرده و در محل مناسب از آن نگهداری کنید زیرا در صورت پاک شدن کیف پول و یا از دست دادن نرم‌افزار آن به هر دلیلی، شما بدون داشتن عبارات بازیابی دسترسی به کیف پول و دارایی های خود را از دست خواهید داد.

 

کسب درآمد از ترون لینک

یکی از راه های کسب درآمد در بلاکچین ترون بازی کردن است، زمانی که در شبکه در حال بازی باشید توکن تولید میشود و توکن های تولید شده به عنوان جایزه بازی کردن در اختیار کاربران قرار میگیرد. با اتصال به وبسایت و انتخاب بازی مورد نظر و برنده شدن در آن میتوانید جایزه های خود را دریافت کنید.

 

سرمایه گذاری در ترون لینک

همانطور که ذکر شد کیف پول ترون لینک یک اکو سیستم است که میتوان در آن سرمایه گذاری کرد، یکی از راه های سرمایه گذاری در این کیف پول استیک کردن ارز دیجیتال ترون TRX میباشد که امکان استیک کردن در این کیف پول برای کاربران فراهم شده است.

 

استیک کردن در کیف پول ترون لینک

یکی از قابلیت های هر کیف پول برای درآمد زایی گزینه استیک کردن است که این امکان توسط کیف پول ترون لینک نیز ارائه شده است و درصد های متفاوت سود دهی سالانه برای آن وجود دارد.

مقدار ذکر شده سود ها که در قسمت Vote میتوانید آن را مشاهده کنید به صورت تخمینی بوده و هر ولیدیتور دارای مقدار سود تخمینی خود میباشد.

دقت کنید که سود های ذکر شده در ولیدیتور ها به صورت تخمینی بوده و امکان تغییر در طول مدت زمان را دارد. به دلیل اعتبار تیم ارز دیجیتال ترون و معتبر بودن کیف پول ترون لینک، استیک کردن در این کیف پول را میتوان یکی از راه های امن برای افزودن به سرمایه و سرمایه گذاری دانست.

جهت بررسی و یادگیری کامل استیک کردن میتوانید از صفحه آموزش استیک کردن در کیف پول ترون لینک بازدید نمائید.

 

فریز کردن ترون در کیف پول ترون لینک

اکوسیستم ترون در کیف پول ترون لینک دارای اقلام و امتیاز های خاصی میباشد که هر کدام دارای کارایی خاص خود هستند که به روشهای تعریف شده در کیف پول ترون میتوان آنها را کسب کرد. از این اقلام و امتیاز ها میتوان به Bandwidth، energy، Tronpower و Vote اشاره کرد.

با فریز کردن ترون ها شما نمیتوانید تا چند روز ترون های خود را انتقال دهید و تنها زمانی میشود این منابع را خارج کرد که حداقل سه روز ترون های مربوطه در حالت فریز باقی مانده باشند.

Bandwidth: برای انتقال توکن در شبکه نیازمند کارمزد هستید و کارمزدی تحت عنوان Gas باید پرداخت کنید، زمانی که ترون فریز کرده باشید Bandwidth دریافت میکنید و نیاز به پرداخت فی نمیباشد. به ازای هر روز که ترون های شما در فریز باشد شما مقدار ۵,۰۰۰ پهنای باند دریافت خواهید کرد.

Energy: مناسب کاربرانی است که به اجرای قرار داد های هوشمند میپردازند و هر قرار داد هوشمند مقدار انرژی خاصی نیاز دارد.

Tronpower: با فریز کردن ترون شما میتوانید ترون پاور به دست بیاورید و هر چه مدت زمان فریز بیشتر باشد ترون پاور بیشتری به دست خواهید آورد هر ترون برابر با یک ترون پاور و هر ترون پاور برابر با یک رای است.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از قسمت ارز ترون چیست بازدید نمائید.

 

مزایا و معایب کیف پول ترون لینک

این کیف پول همانند تمام کیف پول های دیگر دارای مزایا و معایب خاص خود میباشد که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

 • این کیف پول رایگان میباشد و هزینه ای بابت دانلود و نصب آن نمیپردازید.
 • محیط کاربری بسیار ساده و قابل درکی در آن است که کار کردن با آن راحت تر میکند.
 • دسترسی به مرورگر های Dapps در این ولت امکان‌پذیر است.
 • امکان ذخیره‌سازی NFT های بر بستر ترون در آن وجود دارد.
 • امکان اتصال به ولت های سخت افزاری در آن فراهم است.
 • میتوانید با آن به صرافی ترون لینک وصل شده و برای خرید و فروش ارز های دیجیتال از آن استفاده کنید
 • امکان استیک کردن و درآمد زایی در آن وجود دارد
 • کلید خصوصی در دستگاه ذخیره میشود و امکان هک وجود دارد
 • از سایر رمز ارزها مانند اتریوم، BSC و غیره پشتیبانی نمیکند و تنها مخصوص شبکه ترون است.

 

آموزش گرفتن ترون رایگان در ترون لینک

همانطور که میدانید ترون یک ارز دیجیتال شناخته شده است و دلیلی بر واگذاری ایردراپ برای شناخته تر شدن آن وجود ندارد ولی این کیف پول برای ثبت نام شما و معرفی آن به دوستانتان امتیازی برای شما در نظر میگیرد.

این امتیاز ها به خودی خود ارزش خاصی ندارند و قابل معامله نمیباشند ولی نسبت به امتیاز، جایگاه کیف پول شما، همچنین داشتن ارز ترون TRX در همان کیف پول و فعالیت آن به شما ایردراپ های ارز کیف پول ترون لینک تعلق خواهد گرفت.

این نوع امتیاز دهی و ایردراپ ارز کیف پول قبلا نیز توسط تراست ولت و Safepal انجام شده بود که به احتمال زیاد توسط کیف پول ترون لینک هم انجام خواهد شد و در آینده نزدیک اخبار قطعی و دقیق آن متعاقبا توسط تیم مربوط به این کیف پول و ارز ترون اعلام خواهد شد.

در ادامه ما به بررسی و نحوه گرفتن این امتیاز ها خواهیم پرداخت.

۱-در صفحه اصلی کیف پول خود وارد قسمت مشخص شده شوید.

 

 آموزش ایردراپ ولت ترون لینک1

 

۲-روی گزینه Friend Invitation بزنید

 

 آموزش ایردراپ ولت ترون لینک2

 

۳-وارد صفحه زیر خواهید شد و در آنجا کد معرف مربوط به خود را مشاهده میکنید. در صورتی که به کسی برنامه را معرفی کنید میتوان با استفاده از این کد ۳۰۰ امتیاز برای خودتان و ۳۰۰ امتیاز برای شخصی که تازه برنامه را نصب کرده دریافت کرد.

 

 آموزش ایردراپ ولت ترون لینک3

 

۴-وارد قسمت مشخص شده ی Claim Rewards شده و پس از وارد کردن کد معرف کسی که شما را دعوت کرده است ۳۰۰ امتیاز به شما و ۳۰۰ امتیاز به صاحب کد تعلق خواهد گرفت. پس از وارد کردن کد در قسمت زیر گزینه Confirm را زده و امتیاز در حساب شما و صاحب کد معرف لحاظ خواهد شد.

 

 آموزش ایردراپ ولت ترون لینک4

 

همانطور که در بالا ذکر کردیم هنوز اخبار دقیقی در مورد کاربرد این امتیاز ها و نحوه ارزش بخشیدن به آن توسط تیم منتشر نشده است.

 

جمع‌بندی

کیف پول ترون لینک یک کیف پول مخصوص اکو سیستم ترون میباشد که مورد تائید وبسایت رسمی این ارز است. این کیف پول در نسخه های اندروید، IOS و نسخه مرورگر کروم قابل استفاده است و از ارز های دیجیتال دیگر مانند اتریوم و BSC پشتیبانی نمیکند، مناسب ترین کیف پول برای نگهداری ارز دیجیتال ترون کیف پول ترون لینک میباشد. در بالا به بررسی کیف پول ترونلینک و موارد مربوط به ان پرداختیم، امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

‫۶ نظرها

  1. دوست عزیز این دو کیف پول متفاوت هستند، ولی برای ارسال و دریافت ترون بهتره از این کیف پول استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا