ارز تیتانو | ۰ تا ۱۰۰ ارز دیجیتال Titano

ارز تیتانو (Titano) یکی دیگر از ارزهای دیجیتال است که رمزنگاری شده است؛ که DeFi را با پروتکل اشتراک خودکار ارز titano تبدیل میکند که به دنبال ارائه APY ثابت بالا و پاداش های تغییر پایه هر ۳۰ دقیقه است. همچنین هدف آن این است که یک سیستم تجارت آسان باشد که به سرعت سبد معامله‌گران را در کیف پول افزایش دهد.

 

ارز تیتانو چیست؟

ارز تیتانو در حال راه‌اندازی مرز جدید برای توکن های استیکینگ است. این ارز به معنای واقعی کلمه نحوه تبدیل شدن دارندگان توکن به سهامداران را تغییر خواهد داد.

ارز titano با انتشار یک سیستم نگهدارنده نوآورانه که شامل یک فرمول است، نوع جدیدی از توکن الاستیک را ایجاد می‌کند. ارز تیتانو یک توکن الاستیک است که از طریق یک فرمول تغییر بازرگانی، به دارندگان کوین تیتانو اجازه میدهد، فقط با نگه داشتن توکن، پاداش های استیکینگ را دریافت کنند.

ارز تیتانو بالاترین APY ثابت در بازار را با ۱۰۲۴۸۳.۵۸% به ارمغان می‌آورد. این سود بالا توسط RFV (ارزش بدون ریسک) و خزانه‌داری که درصدی را برای ایجاد ارزش وثیقه برای APY تولید شده از حجم معاملات توکن دریافت می کنند، پرداخت میشود. علاوه بر این، دارندگان کوین تیتانو منحصربه فرد هستند؛ چون در ساخت سودآورترین و پرطرفدارترین توکن در تاریخ DeFi سهیم هستند.

 

ارز تیتانو

 

ارز تیتانو چگونه کار میکند؟

امور مالی غیرمتمرکز در سال های اخیر محبوبیت خود را افزایش داده است؛ چون سرمایه‌گذاران بیشتری متوجه شدند، فرصت های کسب درآمد زیادی وجود دارد. ارز تیتانو یک پلتفرم خیلی جدید در این بازار پر زرق و برق است.

به نظر میرسد که جوایز بالا و پرداخت های سریع برای جذب دارندگان کوین تیتانو کافی باشد. ارز تیتانو یک توکن BEP-2 است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است و برای ارائه این پاداش‌ها طراحی شده است. در حال حاضر، سرمایه‌گذاران فقط میتوانند ارز تیتانو را در PancakeSwap با جفت ارز BNB معامله کنند.

ارز تیتانو سه گزینه فروش منحصر به فرد را برای پلتفرم سهام خود در نظر گرفته است. بازده درصد ثابت سالانه (APY)، پاداش سریع و امنیت. در حالی که پاداش برای سهامداران گاهی با نوسانات مواجه میشود.

ارز titano وعده APY ثابت ۱۰۲۴۸۳.۵۸٪ را میدهد که به معنای نرخ پاداش روزانه ۱.۸۹٪ است. این جوایز استیک کردن هر ۳۰ دقیقه پرداخت میشود و آن را به یکی از سریع ترین پروتکل های استیکینگ خودکار تبدیل میکند. در نهایت، این نوید امنیت را نیز میدهد؛ چون تیتانو به صورت مستقیم به کیف پول ارسال میشود.

 

توکنومیکس ارز تیتانو

برای دستیابی به جوایز، ارز تیتانو تصمیم گرفته است، از یک سیستم توکنومیک مشترک برای پروتکل های سهامداری خودکار پیروی کند. برای تراکنش ها کارمزدی دریافت میکند که به پاداش های استیکینگ آن تعلق میگیرد.

درصدی از تمام تراکنش های تیتانو به طور دقیق ۵٪ به سمت ارزش بدون ریسک (RFV)، یک کیف پول جداگانه برای پروتکل میرود. این برای تثبیت و پشتیبانی توکن در طول دوره‌های نزولی استفاده میشود. همچنین برای حمایت از پاداش های وعده داده شده به سرمایه‌گذاران استفاده میشود.

۵% نهایی از کارمزد تراکنش صرف نقدینگی میشود و این تضمین میکند که میتواند به ارائه جفت ارز BNB و Titano در PancakeSwap ادامه دهد. این مبلغ برای سرمایه گذارانی که ارز titano میخرند، ۱۳ درصد و برای کسانی که آن را میفروشند، ۱۸ درصد کارمزد خواهد داشت.

 

ارزتیتانو

 

ارز تیتانو را از کجا بخریم؟

ارز تیتانو در تعدادی از صرافی های رمزنگاری فهرست شده است. با این حال، PancakeSwap بهترین صرافی برای خرید ارز دیجیتال تیتانو است. زنجیره هوشمند Binance یا همان (BSC) باید به کیف پول MetaMask یا تراست ولت شما (یا یک کیف پول رمزنگاری متفاوت) اضافه شود و سپس میتوانید ارز مورد نظر خود را بخرید و جا به جا کنید.

 

قیمت ارز تیتانو

قیمت ارز titano در اکتبر سال ۲۰۲۲ حدود ۰.۰۰۰۲۱۶۹ دلار است. حجم معاملات ارز titano در ۲۴ ساعته ۴۲۰۰ دلار است. حال بیایید به آینده این کوین نگاه کنیم. علاوه بر این، بررسی داده‌ها نشان میدهد، ارز titano هیچ پشتوانه خوبی ندارد و امکان از بین رفتن آن بیشتر از به ۱ دلار رسیدن قیمت آن است.

با این حال، توصیه میکنیم قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید. این ارز به شدت نوسانات زیادی را تجربه کرده است.

 

ارز titano

 

پروتکل خودکار ارز تیتانو

پروتکل قراردادن خودکار ارز تیتانو (T.A.P) در قلب این پلتفرم قرار دارد و ابزار داخلی قابل توجهی را برای توکن TITANO ارائه میکند. T.A.P فقط با نگه داشتن توکن های $TITANO در کیف پول خود امکان‌پذیر است. این توکن از طریق یک روش باز پایه‌سازی هوشمند و بدون درز، بازده‌های جمع‌بندی خودکار و ترکیب خودکار را ایجاد میکند.

 

چگونه ارز تیتانو Stake کنیم؟

TAP Auto-Stake یک ویژگی اساسی و در عین حال پیشرفته است که می‌توان آن را به بهترین شکل به عنوان Buy-Hold-Earn توصیف کرد و به دارندگان توکن تیتانو بیشترین راحتی را مورد استفاده قرار میدهد.

شما به سادگی میتوانید با خرید توکن تیتانو و نگه داشتن آن در کیف پول خود، مشوق های rebase را مستقیماً در کیف پول خود به دست آورید. ارزش توکن های سرمایه‌گذار هر ۳۰ دقیقه بدون هیچ گونه تعاملی با سایت افزایش می یابد.

ارز titano همچنین برای سرمایه‌گذاری ساده و ایمن است؛ چون همه چیز خودکار است. برای به اشتراک گذاشتن توکن های خود، هیچ روش پیچیده‌ای برای دنبال کردن وجود ندارد و هیچ تعاملی با کیف پول رمزنگاری وجود ندارد که یاد بگیرید یا نگران آن باشید.

 

ارزtitano

 

قابلیت حیات بلندمدت APY چیست؟

پروتکل قراردادن خودکار ارز تیتانو (T.A.P) دارای یک APY ثابت است؛ بنابراین همیشه می دانید که قرار است چه چیزی به دست آورید و میتوانید بازده خود را در یک هفته، ماه یا حتی یک سال پیش‌بینی کنید.

از سوی دیگر، APY‌ هایی که نوسان دارند، به این معنی است که هرگز نمیدانید چه تعداد کوین دریافت خواهید کرد. سایر روش های Defi یک APY بالا را ارائه میدهند که میتواند تا ۹۰ درصد نوسان داشته باشد. پاداش های قیمت و تغییر مجدد TAP توسط مجموعه پیچیده‌ای از پارامترها پشتیبانی میشود. مالیات خرید و فروش جزء مهمی است.

وقتی کاربران ارز تیتانو میخرند، ۱۳ درصد پولشان به پروتکل میرود و وقتی می‌فروشند، ۱۸ درصد دیگر به پروتکل میرود. با این حال، این مالیات ها تنها بخشی از این معما هستند.

ارز titano همچنین از نظریه بازی و شبیه سازی رفتار انسان برای پیش‌بینی محتمل‌ترین رفتار خریدار توکن استفاده میکند. همه این عناصر توسط تیم توسعه دهندگان سازماندهی شده‌اند؛ تا در پشت صحنه با هم بدون نقص عمل کنند. در نتیجه، دارندگان ارز titano از مکانیسم پاداش و استیکینگ ساده بهره مند خواهند شد.

 

آیا ارز تیتانو امنیت دارد؟

سالیدیتی فاینانس حسابرسی دقیق این پروژه را به پایان رسانده است و از زمان آغاز به کار به طور موثر و سریع در حال اجرا بوده است. علاوه بر این، ارز titano در چند ماه گذشته با Certik برای بهبود ایمنی و امنیت پلتفرم کار کرده است و این تغییرات به زودی اعمال خواهند شد. ارز titano با Certik امتیاز امنیتی ۹۰ داره و ۲۴ ساعته با skynet پروتکل رو زیر نظر میگیرد.

اما در نهایت امنیت در این شبکه به دلیل ریزش های سنگین قیمتی معنای بسیار مطمئنی نمیدهد. پس حتما برای سرمایه‌گذاری در این پروژه بسیار دقت کرده و محتاط باشید.

 

ارز تی تانو

 

آینده ارز تیتانو

طبق گفته تیم توسعه، اکوسیستم ارز titano با افزودن ویژگی ها و مشارکت های اضافی با گذشت زمان گسترش خواهد یافت. Titano PLAY یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه است.

Titano PLAY به بازیکنان اجازه میدهد تا توکن های خود را برای بردن چکاب های بزرگ و بدون ریسک، وارد کنند. Titano NFTs، Mobile App، Cross-chain، Merchandise و بسیاری از ویژگی های دیگر به زودی در دسترس خواهند بود. به گفته این شرکت، برای انجام هدف خود به تعداد زیادی از شرکت ها نیاز دارد؛ بنابراین تلاش نمیکند همه چیز را در داخل ایجاد کند، بلکه در عوض به دنبال مشارکت است.

 

وایت پیپر ارز تیتانو

کاغذ سفید یا White paper ارز تیتانو به صورت آنلاین در دسترس است. با مروری بر پروژه شروع می‌شود. بر اساس این کاغذ سفید، تیتانو با پروتکل خودکار استیکینگ یا TAP، یک پروتکل مالی جدید که استیک را آسان‌تر میکند و به دارندگان توکن TITANO بیشترین بازدهی پایدار را در رمزارزها ارائه میکند و موقعیتی را در Defi رهبری میکند.

ارزش بازار یا مارکت کپ ارز تیتانو ۴۶۷,۸۶۹ دلار است. این ارزش بازار به نسبت سایر بازارها رقم بسیار پایینی را نشان می‌دهد. این ارزش بازار برای توکنی که تنها شش ماه از عمر آن می‌گذرد، به نظر مناسب است و انتظار می‌رود به شدت رشد کند.

این نشان میدهد که تعداد زیادی از مردم در حال تحقیق و خرید این توکن می باشند. طبق گزارش poocoin.app ارزش این استخر نقدینگی ۲,۴۵۲,۱۰۱ دلار برآورد شده است. طبق نظر bscscan آمده است که ۶۱ درصد از استخر نقدینگی “سوخته” شده است و ۳۱ درصد باقی مانده در Unicrypt قفل شده است. این به طور گسترده‌ای مثبت تلقی میشود.

 

مالیات خرید و فروش توکن Titano

زمان خرید تیتانو، سرمایه‌گذاران ۱۳ درصد از سرمایه خود را به عنوان کارمزد پرداخت می‌کنند، که به ترتیبی که در ادامه توضیح داده‌ایم تقسیم می‌شود. ۵ درصد به طور خودکار به استخر نقدینگی منتقل می‌شود.

خزانه‌داری ۳ درصد از درآمد را دریافت می‌کند که برای حمایت از RFV استفاده می‌شود. در حالی که ۵٪ دیگر به RFV منتقل می‌شود؛ این برای این است که در خدمت حفظ و حمایت از مزایای سهام ارائه شده توسط تغییرات مثبت مجدد آن باشد.

وقتی که سرمایه‌گذاران اقدام به فروش می‌کنند؛ ۱۸ درصد کمیسیون از او دریافت می‌شود. مالیات ۱۸ درصدی به این صورت محاسبه می‌شود. ۵ درصد به طور خودکار به استخر نقدینگی منتقل می‌شود. خزانه‌داری ۸ درصد از درآمد را دریافت میکند که برای حمایت از RFV استفاده میشود.

در حالی که ۵٪ به RFV منتقل می‌شود که در خدمت حفظ و حمایت از مزایای سهام ارائه شده توسط تغییرات مثبت مجدد آن است. این ساختار مالیاتی یکی از سخت‌ترین ساختارهای مالیاتی در جهان است.

ذکر این نکته ضروری است که قرارداد ارز تیتانو در حال حاضر تحت بازرسی Certik است که این پروژه ۸۵ درصد تکمیل شده است. Certik یکی از معتبرترین شرکت های حسابرسی قرارداد در جهان است.

در نتیجه، این چیز خوبی است؛ چون ممیزی اعتماد به توکن تیتانو را افزایش می‌دهد. اما نکته مهم این است که حسابرسی آن ناتمام است. سالیدیتی فایننس ارز دیجیتال تیتانو را نیز حسابرسی کرده است.

لذا ممیزی موفقیت آمیز بود، با این حال، این خطر بسیار بالایی برای ارز titano دارد و این خطر را نشان می‌دهد. بر اساس گزارش مالی solidity، توسعه‌دهندگان به خاطر این قراردادها قدرت پوچ و توخالی خطرناک بدست آورده‌اند.

 

کلام آخر ارز تیتانو

ارز تیتانو پروژه بسیار جالبی است که به طور حتم ارزش بررسی را دارد. با این وجود، این یک بازی بسیار پرخطر است؛ اما ممکن است ارزش آن را داشته باشد که مقداری پول بگذارید و ببینید که چگونه می‌شود.

مثل هر سرمایه‌گذاری دیگری حتما بسیار احتیاط کنید و در چیزی بیش از آن‌ چه میتوانید از دست بدهید؛ سرمایه‌گذاری نکنید. به طور معمول ارزهای دیجیتال پر از نوسان و مشکلات امنیتی هستند. پروژه ارز titano نیز از این قاعده مستثنی نیست.

ارز تیتانو در طول ۶ ماهی که به وجود آمده است، ریزش‌های بسیار شدیدی را تجربه کرده است و از این ریزش‌های سنگین نمی‌توان به آسانی گذشت. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت titano.finance بروید.

 

سوالات متداول ارز تیتانو

آیا ارز تیتانو سرمایه‌گذاری خوبی است؟

اگر به دنبال ارزهای مجازی با بازده خوب هستید، ارز TITANO نمی‌تواند یک گزینه سرمایه‌گذاری بدون خطر و ریسک باشد. قیمت ارز تیتانو برابر با ۰.۰۰۰۲۱۶ دلار است؛ اما سرمایه‌گذاری فعلی شما ممکن است در آینده کاهش یابد.

آینده ارز titano

با توجه به پیش‌بینی فعلی قیمت ارز تیتانو، پیش‌بینی می‌شود که ارزش ارز تیتانو تا ۴.۷۸ درصد افزایش یابد و تا ۱۱ اکتبر ۲۰۲۲ به ۰.۰۰۰۲۴۹ دلار برسد. اما احساسات در این ارز به شدت منفی و فعلا نزولی است در حالی که شاخص ترس و طمع ۲۶ است.

ارز titano چقدر دوام خواهد آورد؟

ارز WalletInvestor TITANO را به عنوان یک سرمایه گذاری “عالی” توصیف می‌کند. تخمین می‌زند که توکن استیکینگ در سال ۲۰۲۲ به صعود خود ادامه خواهد داد و به طور متوسط ​​در سال به ۰.۴۰ دلار خواهد رسید. اما استقبال از این ارز فعلا شرایط خوبی ندارد.

آیا ارز titano می‌تواند بهبود یابد؟

ارز تیتانو توانست پس از سقوط های پیاپی به صورت موقت بهبود یابد. به برنامه‌های خود ادامه دهد و حتی توکن خود را به ارزشی بالاتر از قبل برساند. اما چشم انداز این توکن روشن نیست.

ارز تیتانو چه نوع رمزارزی است؟

ارز تیتانو (TITANO) یک ارز رمزنگاری شده است که DeFi را با پروتکل اشتراک خودکار ارز تیتانو (TAP) تبدیل می‌کند که به دنبال ارائه APY ثابت بالا و پاداش‌های تغییر پایه هر ۳۰ دقیقه است. همچنین هدف آن این است که یک سیستم تجارت آسان باشد که به سرعت سبد معامله‌گران را در کیف پول افزایش دهد.

آیا ارز titano در بایننس وجود دارد؟

خیر این ارز دیجیتال در صرافی بایننس لیست نشده است.

چند ارز titano وجود دارد؟

این ارز دیجیتال دارای حجم عرضه در گردش ۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ TITANO است.

آیا ارز تیتانو تورم را کاهش می‌دهد؟

ارز تیتانو (TITANO) یک نشانه کاهش تورم است. اپراتورهای یک توکن کاهش تورم سعی می‌کنند با سوزاندن بخشی از توکن‌های خود از تورم جلوگیری کنند. به عنوان مثال، آن‌ها ادعا می‌کنند که بیش از ۸۴۵۰۰۰ دلار TITANO در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۱ و بیش از ۱ میلیون دلار TITANO در ۱۰ دسامبر ۲۰۲۱ سوزاند شده است.

ارز دیجیتال تیتانو چه زمانی راه‌اندازی شد؟

نوامبر ۲۰۲۱ تیتانو یک پلتفرم سرمایه‌گذاری آنلاین و مبتنی بر رمزنگاری است که در نوامبر ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد و در زنجیره هوشمند بایننس فعالیت می‌کند.

 

۵/۵ - (۳ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا